news

اطلاعات جدید از GTA V لیک شد!(وقتی GTA V توسط یک کاربر کوبیده می شود)

یکی از کاربران اینترنتی که در نمایش بازی GTA V  در ورشو لهستان حضور داشت(نمایش بازی از طرف خود راک استار بوده) به پرسش های طرفداران بازی در مورد این نمایش پاسخ داده است . متاسفانه این پرسش و پاسخ ها و البته حساب کاربری خود را پاک کرده است.اما خوشبختانه اطلاعات لیکشده به دست سایت های خبری رسیده است.اما:

سیستم خون ریزی بازی همانند GTA IV  است اما جای گلوله ها بر تن می ماند؛ هنوز جای اگر و اما در این قسمت زیاد است.(شاید تغییرات بیشتری را شاهد باشیم).وقتی از تفاوت اصلی بین GTA IV  و این نسخه سوال شد؛پاسخ چنین بود:

این بازی یک چیز خاص دارد که شما را جادو می کند:رنگ ها!همچنین قطعا بازی بهتر از IV  به نظر می رسد. اما نه در سطح تریلر های منتشر شده از بازی!من کاملا معتقدم که شما aliasing(احتمالا منجر به تولید باگ می شود)بیش از یک مرتبه خواهید دید!هر چند حداقل در سطح بازی Red Dead Redemption قرار دارند.تعویض اسلحه ها هم مانند بازی Red Dead Redemption می باشد.وقتی اسلحه خود را عوض کنید،زمان کمی کند می شود،در نتیجه شما می توانید خط شلیک های سنگین را توسط Trevor  در حالت اسلو موشن(وقتی روی ماشین استاده ببینید).هر چند سازندگان بازی گفته اند این بخش ممکن است تغییر کند(و به نطر کاربری که این امر را مشاهده کرده است بهتر است تغییر کند!!).فضایی از بازی هم توسط کاربر دیگری لیک شد.

GTA V

هنگام زوم در تیراندازی دوربین بازی چیزی بین Max Payne 3 و  RDR عمل می کند.حتما می دانید دوربین بازی از تکنولوژی Euphoria physics استفاده می کند.جالب تر آنکه باز هم این امر برخلاف آنچه که از بازی انتظار داشتیم و پیش نمایش های سایت گیم اینفورمر به گفته کاربر چیز خاص و قابل توجهی را برای بازی به همراه نیاورده است!دشمنان هم همانند آن چه که در دیگر بازی های هم سبک رایج است عمل می کنند.شما برای کشتن انها به گلوله های زیادی نیاز دارید!فریم ریت بازی کمی هم کند به نظر می رسد،اما بازی بر روی PS3 راحت 30 فریم بر ثانیه را به ما می دهد.رادار بازی 3D طراحی شده است و کار را برای شما در هنگام رانندگی راحت می کند.به نظر می رسد رادار بازی بر خلاف قبل که دایره ای بود حالا مستطیلی شکل شده است.اما اذیت کننده نیست.به علاوه کابر اضافه کرد؛یکی از بهترین بخش های بازی آب است.به لطف سسیتم هوش مصنوعی بازی ماهی ها از شما فرار می کنند.

بازی GTA V به تاریخ سه شنبه 26 شهریور 1392 برای Xbox 360 و PS3 منتشر می شود

محمد جلیلی

تحریره گیم ایمگ

12 نظر

 • این بازی محشره . مدت ها بود دست به ایکس باکسم نزده بودم .
  وقتی GTA V رو گرفتم ، روزی 2-3 ساعت پای ایکس باکسم .
  GamePlay بازی فوق العاده است .

 • سلام دوستان.من رفتم پرسیدم بهم گفتن gta v تو ایران ممنوعه و نمیاد.حالا چه گلی به سرمون بگیریم نمیدونم.

  • اصلا هم ممنوع نیست اگر PS3 داری یه راست میری بازی رو میریزن تو هاردت ! اگه Xbox 360 داری هم دی وی دی شو می خری به همین راحتی ! تو ایران بر روی بازی های Xbox و PS3 (متاسفانه) نظارت نمیشه !

 • اقا چرا چرت میگی کچاش فوتو شاپ برو یوتیوب ببین تریلرشو
  تازه خیلی خیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی با کیفیییییییییییییییییییت جدی میگم

 • عکسه الکیه شک نکن
  یارو خیلی ضایع با فوتوشاپ ادیتش کرده، اومده عکس کاراکتر ها رو هم گذاشته گوشه ی صفحه D:

 • soltan2
  با سسیتم هوش مصنوعی بازی ماهی ها از شما فرار می کنند
  پس فهمیدیم COD:Ghosts هم داره تقلید میکنه! هم از بتلفیلد بابت پرش هاش در بازی و هم از سیستم هوش مصنوعی ماهی ها!!!
  کم کم همه چیز رو میشه! این بازی هم مثل بقیه عناوین از افت فریم شدید رنج میبره،قول میدم بهتون!
   2 1 i 

  داداش کود گاستز تقلید نمیکنه. این هوش مصنوعی برای بازی ماریو هم بوده!! یعنی شما فکر میکنید اگر جی تی ای 5 این رو نداشت کالاف هم نداشت! باو یه کم به خودت بیا. قبول کن که کالاف معرکه شده!! :دی

 • با سسیتم هوش مصنوعی بازی ماهی ها از شما فرار می کنند
  پس فهمیدیم COD:Ghosts هم داره تقلید میکنه! هم از بتلفیلد بابت پرش هاش در بازی و هم از سیستم هوش مصنوعی ماهی ها!!!

  کم کم همه چیز رو میشه! این بازی هم مثل بقیه عناوین از افت فریم شدید رنج میبره،قول میدم بهتون!

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات