بازی های ایرانی تریلر

افسانه های هیلاس

افسانه های هیلاس
افسانه های هیلاس

افسانه های هیلاس، نام داستانی فانتزی-ترسناک است که ماجراهای مردی به نام “پراسان” را روایت می کند. مردی که گذشته ای مرموز دارد و برای دفاع از آرامش سرزمینش، دست به هر کاری می زند. در واقع “افسانه های هیلاس”، اتفاقات گذشته ی بازی سرزمین رویا را روایت می کند و شاید این داستان برای کسانیکه بازی را تجربه کرده اند، جذابتر باشد. البته داستان به شکلی نوشته شده است که برای دیگران هم، جذاب و قابل فهم خواهد بود و سادگی بازی را نخواهد داشت. در افسانه های هیلاس، خواهید فهمید که سرزمین رویا چگونه بوجود آمده است و با گذشته ی دیگر شخصیت ها، بیشتر آشنا خواهید شد. به هر حال در این ویدئو با بخش های مختلف، نسخه مالتی مدیای این داستان، بیشتر آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این داستان و خرید آن، می توانید اینجا کلیک کنید.


[download id=”1046″]                             [download id=”1047″]

مهدی فنائی

6 نظر

  • سلام واقعا حال کردم موج بازی سازای ایرانی زیاد شده واقعا باعث افتخار ما هستش عالی بود از نویسنده هم تشکر میکنم عالی بود حال دادید خبر بیشتر روی سایتتون بزارید

  • من داستان رو برای خواهرم گرفتم ، خودم فصل اولشو خوندم و واقعا لذت بردم . اما مهدی جان یه مقداری سنگین بود و روی یه سیستم یکم قدیمی .. با اینکه با گیم‌میکر گویا ساخته شده بود . اصلا ران نشد ..

    • سلام، امیدوارم تا پایان داستان مطالعه کنید و بتونید بخش جایزه رو هم تا انتهاش برید…
      در مورد اجرا نشدنش رو سیستم های قدیمی هم بررسی میکنم. ممنون که اطلاع دادی.

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات