بازی های ایرانی گزارش و مصاحبه

انجمن بازی سازان ایران : قسمت اول

شاید بعضی از دوستان از تشکیل انجمن بازی سازان خبر داشته باشند ، این انجمن با هدف بهبود صنعت بازی سازی و دیگر اهداف خود تشکیل شده است . این انجمن در این دوره از نمایشگاه رسانه دیجیتال با حضور جمعی از بازی سازان کشور اولین جلسه را برای توجیح افراد برگزار کرد که در این جلسه طبق معمول افرادی مخالف و موافق بودند که نظرات خودشون رو اعلام میکنند . من ترجیح دادم تا به این انجمن اعتماد کنم چون تازه اول کار هست و طبق عادت همیشگی خودمون (مردم) بدبین به این موضوع نباشیم .شما هم میتونید نظر خودتون رو در بخش نظرات اعلام کنید.لازم به ذکر هست که در ابتدای جلسه در حال آماده سازی میکروفون بودیم کهبه همین دلیل دقایقی رو بدون میکروفون سپری میکنیم و همچنین این آیتم به علت طولانی بودن به دو قسمت تقسیم شده است .این کمترین حجمی بود که میتونستم به این ایتم بدم که در غیر اینصورت ویدئو با کیفیت نامناسبی باید قرار میگرفت.

[download id=”1085″]

 

 

مهدی فنائی

8 نظر

  • آقا چه خبر از قسمت دوم؟؟ برای ما که شرایطش رو نداشتیم حضور پیدا کنیم خیلی مفید بود، دستتون درد نکنه. لطفا اگه قسمت دومی در کار هست ارائه بدبد.

  • بله چون خودم هم ندارم و البته ممکن خیلی های دیگر هم نداشته باشند و در شرایط مختلف عکس العمل های مختلفی نشان بدهند . همین که آدم با ساخت یک بازی فکر کنه از همه سر تره و حالا دیگه بقیه کارشون خیلی بده کار من خیلی خوبه و…. نشون دهنده اوج بی جنبه بودن یک آدمه . آدم در هر سطحی که هست باید متواضع باشه اون موقع هست که هم شهرت و هم اعتبارش افزایش پیدا می کنه .

  • به نظرم آقای فرمند نباید این قدر تند حرف میزد .البته دلایلش هم خوب بود اما اگه منم بجای اعضای انجمن بودم بهم برمیخورد
    اما هرچه فکر میکنم میبینم این انجمن واقعا جلوه های + زیادی داره

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات