تریلر

تریلری جدید از مولتی پلیر MOH : WarFighter

چهاردهمین نسخه از بازی محبوب Medal Of Honor با نام War Fighter امسال عرضه خواهد شد. این بازی همانند دیگر بازی معروف شرکت EA با موتور Frostbite 2 ساخته شده است که دیده ها در تریلر های قبلی این بازی ، شباهت بسیار زیاد محیطی و گرافیکی بازی را با Battlefield تایید میکند. به طور کلی کمپانی EA در ساخت بازی هایی با مولتی پلیر بسیار خوب شهرت بالایی دارد و این بازی هم نوید یک مولتی پلیر بسیار خوب را می دهد. با دیدن این تریلر که گیم پلی در حالت مولتی پلیر را نشان میدهد به این مطلب پی خواهید برد. تاریخ عرضه این بازی 22 اکتبر برابر با 1 آبانماه می باشد.

[download id=”1396″]                                              [download id=”1397″]

ميثم قربانی - Maysam Ghorbani

مدیر سایت VGMAG

10 نظر

  • البته قابل ذکر است که برای مولتی پلیر بازی کردن این بازی باید یه کدی رو بخرید.البته با نسخه ی limited این بازی چند روز مجانی میتونین آنلاین برین ولی خب اونم تموم میشه.

  • با این کاری که frostbit2 کرده باید تا اون موقع بریم یه سیستم توپ بخریم!!!!!!!!

  • نه خوشم اومد تریلرهای جدید گذاشتید. ولی نمیدونم شماها از کالاف چی دیدید که یک بازی شوتر اول شخص میاد میگید به کالاف نمیرسه ؟؟!!؟؟!!؟؟!!

  • خیلی خوشم اومد.فقط خدا کنه مثل نسخه های قبلی گند نزنه.خداییش تا وقتی این گسما هست عموم گیمرا میرن گیم ایرانی میگیرن. من خودم برا حمایت میگیرم ایرانیا رو.ولی همه که مثل من فکر نمی کنند.تو رو خدا این سازنده ها گیم ایرانی رو بنیاد حمایت کنه.حالا هی برا فوتبال هزینه کنند آخرش هم هیچی.گیم یه صنعته که اگه درست کار بشه پولسازه وحشتناک.

  • اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف این دیگه چی بود ؟!
    چه میکند frostbite 2

  • خیلی خوب بود اما فکر کنم به پای کال اف نمیرسه همیشه کال آف از همه بازی ها اکشن بالاتر بوده

  • وای این چیه که ساختن دمشون گرم وای وای وای فکر کنم پوزه cod را امسال دیگه زده EA خدایش شرکته الکی نیست

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات