تریلر

تریلری جدید از COD : Black Ops 2

به تاریخ عرضه نسخه جدید یکی  از بزرگترین FPS های دنیای گیم Call Of Duty نزدیک میشویم. نسخه جدید این بازی به نام Black Ops 2 در تاریخ 13 نوامبر برابر با 23 آبان ماه به بازار عرضه خواهد شد.تریلری جدید از این بازی بر روی نت قرار گرفته است که گوشه هایی جدید از داستان مبهم تا بحال دیده شده را نشان خواهد داد و 100 البته هنوز هم ابهامات داستان بازی را برطرف نخواهد کرد.

[download id=”1394″]                                             [download id=”1395″]

ميثم قربانی - Maysam Ghorbani

مدیر سایت VGMAG

9 نظر

 • به نظرم دور شدن این نسخه از کال آف های قبلی ریسک خوبیه چون سنت طلبی این شرکت باعث شد تا 3MW با افت فروش بدی رو برو بشه گرچه من خودم از 3MW خوشم اومد همچنین اون موقع که mw ها میخواست بیاد خیلی ها به سنت شکنی این شرکت اعتراض کردند ولی همه دیدیم که همین ریسک کال آف رو به اوج رسوند و الان هم دوباره همون اتفاق به احتمال 75درصد خواهد افتاد!

 • سلام به دوستان.
  امیدوارم با اینکارشون اونایی هم که سبک آینده رو دوستارن به سری بازی های ندای وظیفه علاقه پیدا کنن و یکی از طرفداراش بشن.
  بازم امیدوارم که مدرن وارفار هم ادامه پیدا کنه. ولی که چشمم آب نمیخوره چون اینا با اینکارشون مدرن وارفار ور بی معنی کردن.
  وای که یاد مکتاویش و گاست بخیر

 • سلام به همه
  خوب این دور شدن بخاطر اینه که شرکت Activision در نسخه های MW با شرکت Infinity Ward کار کرده که بنظر من بهترین سری ها بوده اما نسخه های CoD 2 , CoD 3 و World at War و سری Black OPS کار شرکت treyarch هست

 • ای بابا ضد حال زد از کال آف اصلی خیلی دور شده….بابا ما مکتاویش میخوایم ما کاپتان پرایس میخوایم…….فقط همون اول تریلر باحال بود اون you*tube ……….ممنون بابت ویدیو…….

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات