تریلر

تریلر جدید از بازی Crysis3 به همراه گیم پلی

بعد از پخش تیزر تبلیغاتی و debut از بازی Crysis 3 مشخص شد که تریلر اصلی بازی و به همراه گوشه هایی از گیم پلی این بازی در تاریخ 24 آپریل عرضه خواهد شد. در تریلر عرضه شده شاهد گرافیک فوق العاده و گیم پلی هیجان انگیز این بازی خواهیم بود. این بازی در سال 2013 عرضه خواهد شد که با دیدن این تریلر مطمئنا شما نیز به صف منتظران عرضه این بازی خواهید پیوست.

 

 

[download id=”1286″]

ميثم قربانی - Maysam Ghorbani

مدیر سایت VGMAG

11 نظر

 • من از طرفدارای سرسخت crysis هستم ولی با این تریلر که دیدم نا امید شدم دلیلش هم اینه که نسبت به قسمت 2 هیچ تغییر محسوسی نکرده
  همون نانوسویت
  همون دشمن ها ( اکه تو بازی فقط موجودات فضایی باشن که بازی بی نهایت خسته کننده می شه )
  همون اسلحه ها ( به اضافه تیر و کمان)
  و همون محیط نیویورک، اگه به اول تریلر دقت کرده باشین پرافت (prophet) صحبت می کنه در صورتی که در قسمت قبلی خودکشی کرد پس چطور دوباره برگشته؟ در کل نمی توان با دیدن یه تریلر تصمیم گیری کرد و منتظرم چند تا تریلر دیگه در مورد گیم پلی بازی ببینم ولی تا الان که واقعا از یکی از بهترین بازی های تیراندازی اول شخص نا امید شدم!

 • crysis بازی جالبی برای یکبار رفتن تا آخرش حال میده کسانی که میگن مزخرف یکبار بازیو انجام بدن خوششون میاد . از سایت توپتون ممنون

 • سری Crysis از نظر من یکی از بی نظیر ترین بازی هاست که تنها با آمدن Crysis جدید Crysis قدیمی , قدیمی میشود. من که از العان لحظه شماری میکنم.ممنون بابت ویدیو.

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات