بازی های ایرانی تریلر

تریلر بازی ایرانی : اکسیمان

اگر مصاحبه ما ، با اقای امید عسگری رو دیده باشید میدونید که این گروه در حال کار بر روی پروژه ای جدید هستند که اسم این پروژه یا بازی آکسیمان هستش ، این هم تریلری از بازی آکسیمان که در حال ساخت هست.در این ویدئو میتونید تصاویری از گیم پلی بازی و همچنین گرافیک خوب بازی رو ببینید.

[download id=”724″]

[download id=”725″]

[download id=”726″]

[download id=”727″]

مهدی فنائی

11 نظر

 • گرافیک خوب بود ولی ضعف فیزیک و حرکات مصنوعی ناراحت کننده بود.
  بنظر خسته کننده می یامد روی گیم پلی کار کنید گرافیک همینشم راضی کنندست.

 • با نظرات ” کیوان ” خیلی موافقم ، و به نظرم چیزی که بازی های ایرانی کم دارند . افکت هایی مثل Motion Blur هست .. Anti Aliasing هم گویا توی این ویدئو که نشون دادید به کار نرفته بود .. وجودش ” الزامی ” ــه Grin

 • sسلام خدمت همهیگی….
  از نظرات متشکرم بله خوب انفجار ها ح=جای کار داشت!! که اقای طرفی برطرف کردن….
  منتظر تریلر جدید باشین….

 • لطفا بازی هاییکه درست میکنید سعی کنید که یه نو اوری هایی داشته باشه.این که فقط یه سری سورس کده (از نظر فنی)و از نظر مدلسازی هم بد نیست ولی فقط طراحی مراحل به عهده شما بوده.کد نویسی رو هم تو فروم انریل انجین هستن کسایی که انجام بدن.لطفا ابروی ایران رو حفظ کنید .

 • سلام .
  یه چیزی که تو این بازی برای من خیلی نکته ی مثبتی بود ، این بود که باز سوم شخص هست !!! بنظرم جای خالی این سبک بیشتر احساس میشه !!!

  پیروز باشید.

 • با توجه به داستانی که اولش پخش شد و … (در رابطه با دموی اول بگم که سعی کنید کار رو شیک کنید و از خز بودن در بیارید! روی لوگوی بازی کار کنید سعی کنید کار اورجینال تر بشه اون پرچم ایران که اون وسط اومد می تونست خیلی شیک تر باشه!!!)می تونم بگم که طراحی محیط هاتون اصلا به موضوع نمی خورد خیلی بهتر می تونست باشه و با ابهت تر و همچنین با نگاهی به اینده. الان انگار اومدید بازی واسه جنگ با عراق و دفاع مقدس و از این جور چیزها درست کردید.
  نکته مثبتش می تونمبه کاراکتر اشاره کنم که خوب بود از پشت.راه رفتنشم خوب بود.
  ولی با استیل تیر اندازی حال نکردم!
  صدا گذاری هم خوب نبود انفجارها خیلی خیلی جای کار داره و خود گیم پلی و دشمنا که نقهمیدم چین!
  ولی در کل با توجه به این که زمان واسه درست کردن این مسائل هست هنوز امیدوارم که بتونید بازی خوبی بسیازید.

 • یه چیز می گم نظر شخصیه منه. حالم داره از شوتر به هم می خوره. 90 درصد بازی هایی که داریم می سازیم شوترن

 • اتش سوزیها صداگذاریش واقعا بد بود! همچنین بازی همش بمب گذاری بود !اسمش بمبر من بود بهتر بود! ولی جای تحسین داشت که گرافیکش خیلی خوب بود

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات