بازی های ایرانی تریلر مهمترین ها

تریلر جدید بازی میرمهنا

بالاخره چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال برگزار شد و همانند سالهای قبل شرکتهای بازیسازی در بخشی از نمایشگاه مستقر شده بودند. ما نیز در طی بازدید از اولین روز این نمایشگاه توانستیم سورپرایزهایی برای شما داشته باشیم. اولین سورپرایز در مورد تریلری از بازی “میر مهنا” ست. این بازی نظر مساعد داوران این دوره از جشنواره رو کسب نموده و به گفته اقای دادگر (یکی از داوران جشنواره): « بازی بسیار گیرا و خوبیست» شرکت اسپریس پویا نما، سازنده این بازیست و از این شرکت بابت در اختیار گذاشتن این تریلر زیبا تشکر می کنیم.

 

منتظر اخبار بیشتر از این نمایشگاه باشید. با تشکر از وحید زینالی که در طی تهیه این گزارش ها به ما کمک کردند. همچنین منتظر نظرات شما در مورد این تریلر نیز هستیم.
[download id=”300″] [download id=”302″]

مهدی فنائی

12 نظر

  • بعد میگین چرا ما بازی ایرانی نمی خریم! ما باید 5000تومن پول بدیم همچین بازی *** بخریم به جاش می ریم call of duty می خریم 1500 تومن تازه 2 دقه ای هم نصب میشه و مثل میرهنا اینقدر نازک نارنجی نیست!

  • چوایران نباشد تن مباد

    ازطرف یک بوشهری که در سرزمین پهلوانان (کرمانشاه) بزرگ شده

  • آقا این که نشد دمو با این آهنگ مسخرش حدافل چند دقیقه از گیم پلی بازی رو میگزاشتن بد نبود.تازه تو سایتشون واسه پیشفروش گذاشتن آخه بگو بدون اینکه ما گیم پلی بازی رو ببینیم چه طور می تونیم بازی رو پیش خرید کنیم.راستی تو تریلر بچه ها بیشتر شکل بچه های ژاپنی هستن اونجایی که مادره می یاد بچه اش رو از زمین میگیره.
    ولی آرزو داریم که یک روز این ایرانی های با استعداد بتونن یک بازی درست درمون بسازن

  • دستتون درد نکنه که اطلاع رسانی می کنید .

    در مورد بازی که حقیقتا من یکی که باهاش حال نکردم…………یه جوریه…………..

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات