تریلر

تماشا کنید: تریلر لانچ Masquerada Songs And Shadows

امروز استودیوی سنگاپوری Witching Hour اعلام کرد که بازی نقش‌آفرینی و تاکتیکی خود با اسم Masquerada Songs And Shadows را برای PS4 منتشر کرده است.

به همین مناسبت این استودیو تریلر لانچ این اثر را به نمایش گذاشته است. البته باید گفت که این بازی امروز برای PS4 منتشر شده است. قرار بود که نسخه Xbox One نیز امروز منتشر شود اما با تاخیری جزئی روبرو شده و در دو هفته آینده عرضه خواهد شد. این بازی در ماه سپتامبر سال گذشته برای PC منتشر شده بود. در حال حاضر تاریخ عرضه دقیقی برای Nintendo Switch در نظر گرفته نشده است. قیمت این بازی در حال حاضر 20 دلار است. شما می‌توانید تریلر لانچ این بازی را در وب‌سایت وی جی مگ مشاهده کنید:

جواد محسنی

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات