بازی های ایرانی گزارش و مصاحبه

مصاحبه با سازندگان CGهای بازی شمشیر نادر

صحنه های سینمایی ابتدای بازی ها تاثیر بسیار زیادی در مجذوب کردن گیمرها دارند. یکی از بهترین این صحنه های سینمایی در میان بازی های ایرانی، متعلق به بازی شمشیر نادر است که توسط “شرکت آریا صنعت تخیل” ساخته و تهیه شده است. شرکت آریا، صنعت تخیل سال 1380 در شهرستان بروجرد استان لرستان توسط برادران دالوند به ثبت رسید و سال 1382 فعالیت رسمی خود را با استخدام 23 نفر نیروی آموزش دیده که توسط مدیران و مؤسسان شرکت آموزش دیده بودند، آغاز کرد. با ما همراه باشید در این مصاحبه تا با روند ساخت اینگونه CG ها در ایران بیشتر آشنا شوید.

فیلم برداری و تدوین:

سید محمد صالح هاشمی

مصاحبه:

محمد صادق توکل

[private_gold] [download id=”242″] [download id=”243″] [/private_gold]

[download id=”244″]

مهدی فنائی

7 نظر

  • واقعآ زیبا بود اگه می شد از کاراکتر های HI RESاستفاده می شد نه کاراکتر خود بازی.واین هم به دلیل عدم توانایی ما در خلق کاراکتر با DETAIL هست.

  • خیلی خوب بود . تنها چیزی که منو آزار داد این بود که لوگوی اول مجلتون در واقع یه پروژه آماده بوده که شما فقط گیم ایمگ رو روش گذاشتین . از شما انتظار نداشتم .

  • ممنون از گزارش خوبتون، فقط چرا این گزارش تو اون همه سروصدا گرفته شده؟ مشکل میشه فهمید چی میگن

  • گزارش ها دست بنده است و این گزارش هم اقا صالح لطف کردن و توی بروجرد گرفتن.
    همونطور که گفتم یک میکروفون باکیفیت برای اینکار خریده شده و در گزارشهای بعد از میرمهنا میتونید تغییر رو ببینید و برای این گزارش نمیتونستم میکروفون رو به اقا صالح برسونم(از تهران تا بروجرد!!)

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات