Layout A

news

تاریخ عرضه Tekken 7 هفته آینده مشخص می‌شود

شاید قبلا چندین بار این خبر را شنیده باشیم که به زودی تاریخ عرضه Tekken 7 مشخص می‌شود اما به نظر می‌رسد که این بار واقعا تاریخ عرضه این بازی برای PS4 هفته آینده اعلام خواهد شد. در صفحه رسمی فیسبوک Tekken 7 اعلام شد:« برای همه دوست‌داران Tekken، گوش به زنگ باشید چون هفته آینده تاریخ عرضه. . .

متن کامل
news موبایل

اکانت‌های استودیوی SuperCell سازنده بازی Clash of Clans هک شد!

امروز استودیوی SuperCell که بیشتر به واسطه بازی‌های Clash of Clans و Clash Royale شناخته می‌شود اعلام کرد که اکانت‌های فروم این استودیو هک شدند. برخی از منابع خارجی اعلام کردند که تعداد این اکانت‌ها به یک میلیون می‌رسد! استودیوی SuperCell در یک بیانیه رسمی اعلام کرد که این اتفاق در ماه. . .

متن کامل

Layout A2

news موبایل

اکانت‌های استودیوی SuperCell سازنده بازی Clash of Clans هک شد!

امروز استودیوی SuperCell که بیشتر به واسطه بازی‌های Clash of Clans و Clash Royale شناخته می‌شود اعلام کرد که اکانت‌های فروم این استودیو هک شدند. برخی از منابع خارجی اعلام کردند که تعداد این اکانت‌ها. . .

متن کامل

Layout A3

شاید قبلا چندین بار این خبر را شنیده باشیم که به زودی تاریخ عرضه Tekken 7 مشخص می‌شود اما به نظر می‌رسد که این بار واقعا تاریخ عرضه این بازی برای PS4 هفته آینده اعلام خواهد شد. در صفحه رسمی فیسبوک Tekken 7 اعلام شد:« برای همه دوست‌داران Tekken، گوش. . .

متن کامل

امروز استودیوی SuperCell که بیشتر به واسطه بازی‌های Clash of Clans و Clash Royale شناخته می‌شود اعلام کرد که اکانت‌های فروم این استودیو هک شدند. برخی از منابع خارجی اعلام کردند که تعداد این اکانت‌ها به یک میلیون می‌رسد! استودیوی SuperCell در یک. . .

متن کامل

Layout B

Layout B1

Layout C