اولین نگاه بازی های ایرانی پیش نمایش تریلر

تریلر بازی ایرانی : Dirty Bugs

تریلر بازی ایرانی حشرات کثیف
تریلر بازی ایرانی حشرات کثیف

بازی Dirty Bugs یک بازی ایرانی است که توسط گروه Foggy Studio برای iPhone ساخته شده و به زودی منتشر می شود. در این بازی شما باید از مزرعه تان در برابر حشرات مضر، بوسیله حرکات انگشت و لمس صفحه iPhone، دفاع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی، میتوانید با کلیک در اینجا، به وب سایت Foggy Studio مراجعه نمائید.


[download id=”932″]                                        [download id=”933″]

مهدی فنائی

11 نظر

 • بازی جالبی با این که یه کم شبیه بازی ninja fruit ولی بازم کمی فرق داره خوشم امد.

 • سلام

  ضمن تشکر از تمامی دوستان

  با توجه به اینکه Foggy Studio اولین قدم خودش رو در زمینه ی بازی سازی تجربه میکند ، لازم به ذکر است که بسیاری از بازی های casual از نظر گیم پلی شبیه هم هستند و از یکدیگر الهام میگیرند ولی ویژگی های خودشون رو دارند ، مانند بازی Angry Birds که از بازی Crush the Castle الهام گرفته است که ویژگی های خودش را نیز دارد.
  بازی Dirty Bugs نیز همانطور که در معرفی بازی عرض کردیم، از بازی Fruit Ninja تاثیر گرفته است اما ویژگی های خاص خودش را خواهد داشت.
  باید اضافه کنیم که بازی هنوز تکمیل نشده است و در روند گیم پلی بازی ، اتفاقات جالب ، مد ها و حشرات جدیدی به آن اضافه خواهد شد که آنرا متمایز میکند.

  باز هم از توجهتون تشکر میکنیم.

  تیم Foggy Studio

 • انتظار داشتم بازیساز های با ذوق ایرانی حداقل رو کنسول با پتانسیلی مثل کنسول های اپل ، از گیم پلی اوریجینال تری استفاده کنن … ولی در کمال تعجب دیدم که این بازی کپی برابر اصل بازی fruit ninja هست ….
  هر چند دیزاین خوب هم در کنار ایده خوب در طراحی یک بازی مهمه ولی بهتر نیست بازیسازان ما از خلاقیت خودشون بیشتر استفاده کنن ؟

 • با نظر میلاد موافقم بازی گیم پلی خیلی خوبه داره و از گیم پلی جالبتری نسبت به پرندگان خشمگین برخورداره کاری که باید انجام بدی خیلی بیشتر و مفرحتره بازی خیلی سریع و جالبه و این باعث میشه ادامش بدی طراحی هام هیچ شباهتی به پرندگان خشمگین ندارن ( نظر شخصی ) (دارن ایا ؟!!؟)

 • اتفاقا از نظر من این سبک گیم پلی باعث می شه کاربر با سرعت عمله خودش حال کنه و به ادامه بازی بپردازه مثلا توی پرندگان خشمگین به غیر از پرتاب کردن پرنده هیچ کاری نمی کردی ولی دوست داشتی زود بری مرحله ی بعد. نظر شخصی. ممنون

 • به عقیده من از نظر گیم دیزاین مشکلاتی داره که باعث میشه کاربر به ادامه بازی نپردازه.
  طراحی کاراکتر ها هم بد نیست و خیلی شبیه پرندگان خشمگین هست.
  البته لطفا کسی ناراحت نشه چون من یک منتقدم و فقط عقاید خودم رو میگم که شاید تاثیر بزاره رو بهتر شدن بازی.
  با ارزوی موفقیت

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات