مهمترین ها

Fanaei! Wake UP!

معمولا اکثر گیمرها دوست ندارن، مطلب یا خبری درباره ی مضر بودن، بازیهای ویدئویی ببینن یا بخونن! اما همونطور که هر وسیله ای میتونه همزمان هم مضر و هم مفید باشه، بازیهای ویدئویی هم میتونن مضر باشن. محققان تحقیقات زیادی روی فیلم های ترسناک و اثرات اون بر روی مخاطبانشان انجام دادن و خوب بازیهای ویدئویی به خاطر درگیری بیشتر گیمر با مدیا، تاثیر گذار تر هم هستند. استرس ایجاد شده در طول انجام یک بازی، اگر بیش از حد باشد، می تواند صدمات زیادی به سلامتی جسمی و روحی مخاطب وارد نماید.

خوب… alan Wake بازیی هستش که با وجود گیم پلی تقریبا تکراری اما کاملا حساب شده اش، استرسی وحشتناکی در شما ایجاد میکنه. من هم اومدم و برای آزمایش، یک ساعت از بازی کردن خودم فیلم گرفتم و وقتی این یک ساعت رو با دور تند و در 2 دقیقه تماشا کردم، عکس العمل هام در برابر تنش و اضطراب موجود در بازی، برای خودم هم واقعا جالب بود! ضربان قلب من به شدت بالا می رفت و خودم هم فکر نمی کردم، اینقدر تحت تاثیر بازی قرار گرفته باشم![download id=”987″]

0

مهدی فنائی

۸ نظر

  • ممنون میشم، شما هم همین تست رو انجام بدید و فیلم خودتون رو واسه ما بفرستید تا ما هم کلی بخندیم!
   (دوست عزیز، شاید بعضی ری اکشن ها خنده دار باشن، ولی این آیتم واسه خنده درست نشده)

   0
 • یه همچین تستی رو با در نظر گرفتن تمام جزئیات ماکروسافت قبل از عرضه بازی از چند نفر گرفت که باید نتایج جالبی داشته باشه!(پیگیر نشدم ببینم نتایج چی شد)
  الان دانلود میکنم ببنیم برای شما چجوریه!

  0
 • خیلی توپ بود ..دستتون درد نکنه حسابی چاق شدیم و خستگی در کردیم!!
  فکر کنم اگه از بازی کردن سایلنت هیل هم فیلم می‌گرفتید و با دور تند پخش می‌کردین هم باحال می‌شد

  0
برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها