news

نگاهی بر Final Fantasy XIII

در دومین قسمت از آیتم “گیم نیوز” که توسط آقای امین علیاری تهیه می شود (البته با چند روز تاخیر!)،  کمی بیشتر با داستان و جزئیات بازی “فاینال فانتزی 13” آشنا می شویم.

خوب بگذارید یه سری اطلاعات اضافه هم من براتون بگذارم:

اولین قسمت از سری بازیهای فاینال فانتزی در سال 1987 توسط  SquareSoft که هم اکنون به SquareEnix تغییر نام داده منتشر شد و این شرکت را در آن زمان از ورشکستگی نجات داد. داستان این سری بازیها نیز در سرزمینی فانتزی رخ می دهد که بر روی آن انسانها به همراه چند نژاد دیگر در حال زندگی هستند. قسمت اول و دوم فاینال فانتزی رو هم که واسه کنسول Super Nintendo منتشر شده بوده رو هم براتون گذاشتم تا اگر مثل من شناختی از شخصیت ها و داستان بازی ندارید و میخواید از بیخ و بن دوباره با فاینال فانتزی آشنا بشید، مشکلی نداشته باشید. البته برای اجرای فایلهای بازی، نیاز به امولاتور Super Nintendo هم دارید که با یه سرچ کوچیک به راحتی میتونید دانلودش کنید.

Download Final Fantasy 1&2

[private_gold] [download id=”30″]
[download id=”31″]
[/private_gold]

مهدی فنائی

11 نظر

 • در جریانید که بعضی سروسی دهنده های ADSL شبها دانلود رایگان دارن.اگر لینک مستقیم باشه میزارم رو اتوماتیک مثلا از ساعت 1 شروع کنه به دانلود.مسئله ای نیست از همونها استفاده میکنم.

  • به زودی هاست جدید خریداری میشه و تمام ویدئو ها با هر حجمی با لینک مستقیم در اخیتارتان قرار خواهد گرفت و حذف نیز نخواهند شد.

 • فکر کنم نیاز بشه الان در لینک های مولتی آپلود کاربران عزیز می تونن از سرور پر سرعت هات فایل استفاده کنند.

  • به علت حجم بسیار زیاد این ویدئو و اهمیت کمتر تصاویر، نسخه HQ رو روی سرور خودمون آپ نکردیم
   اما اگر واقعا نیاز داشته باشید. براتون حتما آپ میکنیم.

 • گیم ایمگی ها ممنون
  اما نمیدونم چرا تو نسخه کیفیت پایین چرا صدا از دقیقه 3 به بعد بریده بریده به گوش میرسد و هیچی نمیفهمیدم
  اما بازم ممنون امین اقا
  ممنون
  دست بوس همتون

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات