اولین نگاه مهمترین ها

اولین نگاه بر بازی MEDAL OF HONOR

شماره ی جدید از سری بازی های “مدال افتخار” بر روی سه پلتفرم PC,XBOX 360 و PLAY STATION3 منتشر شده است. اگر عاشق بازی هایی همچون MODERN WARFARE یا BATTLEFIELD هستید این بازی رو هم که مدت ها گیمرها منتظر آن هستند را به شما توصیه می کنیم. اما اولین سوالی که برای هر گیمر حرفه ای قبل از تست بازی بوجود می آید این است که آیا MEDAL OF HONOR می تواند به پای بازی MODERN WARFARE برسد؟! صحنه های سینماتیک، سبک گیم پلی و حتی دکمه های در نظر گرفته شده برای حرکات شخصیت اصلی، تماما یک کپی کامل از سری بازی های MODERN WARFARE هستند. حال با مشاهده ی 5 دقیقه ی ابتدایی گیم پلی بخش داستانی این بازی مطمئنا بهتر خواهید توانست قضاوت کنید.

[private_gold]

[download id=”295″]

[download id=”296″] [/private_gold]

[download id=”294″]

مهدی فنائی

8 نظر

 • من تریلر مدال افتخارو که اکتبر 2012 میخواد بیاد دیدم . موتور گرافیکی آن frostbite2 هستش خیلی از کلاف قشنگتر خیلی بازی توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپی توپ توپ توپ وای.

 • با محمد موافقم

  یه کپی ناشیانه از COD یا به قول Gamerzines هاSo far , so Cod(Call of Duty)!!!!

 • بازی افتضاح بود من تمومش کردم یه بازی یکنواخب و کپی 100 % با افکتای مضخرف مخصوصا تو انفجاراش که انگار سیگارت میترکه تمام مراحل از یه جایی به بعد اینطوری میشد سوار هلیکوپتر هستیم و بعد از برخورد RPG همه پیاده میشدیم دشمنارو میکشتیم و مرحله ی بعد به همین شکل اخرشم که همینجوری الکی تموم کردن یه تبلیغم واسه ی سربازای خودشون کردن نمره ی 7.5 هم برای این بازی زیاد بود فکر کنم
  ممنون از گیم ایمگ

 • سلام.
  کاشکی چند تا اسلحه هم عوض میکردین تا با طراحی اسلحه های مختلف تو بازی آشنا میشدیم.

  • در ابتدای بازی به جز AK47 که در دست نیروهای دشمن هست، شما 2 سلاح بیشتر در اختیار ندارید که اون دو سلاح رو هم اگر دقت کنید در این تریلر مشاهده می کنید.

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات