بازی های ایرانی تریلر مهمترین ها

تریلر بازی : گربه و کودتا

معمولا شما از یک بازی خوب چی میخواهید؟! گرافیک؟ داستان؟ گیم پلی؟ صدا ؟ یا یک ایده؟.این واضح و مسلمه که یک بازی خوب با در کنار هم قرار گرفتن این المان ها معنا میگیرد اما همیشه یک سری ایده ها هستند که این قوانین رو زیر پا میزارن و تعریف بالا رو نقض میکنند. بازیهایی که در حین کوچکی خیلی بزرگ هستند . مثل Braid , Machinarium , World Of Goo و … . اگر هسته اصلی این بازیها رو در نظر بگیریم میبینیم که این بازیها با تلفیق ایده و گیم پلی بزرگ شدن .

تصویری از گیم پلی بازی "گربه و کودتا"
تصویری از گیم پلی بازی "گربه و کودتا"

بازی The Cat And The Coup ( گربه و کودتا ) از این دسته از بازیهاست که قوانین رو نقض کردند . ولی این بازی چند فرق اساسی با بازیهای قبلی داره ، اول اینکه موضوع این بازی در مورد ایران و در مورد تاریخ ایران هستش. یعنی در زمان نخست وزیری دکتر مصدق و دومیش هم اینه که این بازی در کشور آمریکا و توسط یک گروه بازیسازی و به صورت مستقل در حال ساخت است که چند تن از اعضای این گروه ایرانیهای مقیم آمریکا هستند. بازی The Cat And The Coup یک بازی تاریخی ( مستند ) است که شما در آن به عنوان گربه دکتر مصدق – نخست وزیر ایران – قرار خواهید گرفت . در تابستان 1953 ، CIA نقشه ای را برای سرنگونی دکتر مصدق طراحی میکند . شما به عنوان بازیکن (گربه) یک سری وقایع مهم را همزمان با دکتر مصدق طی خواهید کرد.این بازی زیبا تلفیقی زیبا از هنر و نقاشی ایرانی با گیم پلی و ایده خاص خودش است.به شما پیشنهاد میکنم که این تریلر زیبا رو از دست ندهید. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این بازی باشید.

[download id=”446″] [download id=”447″] [download id=”448″] [download id=”449″]

مهدی فنائی

12 نظر

 • ببخشید لینک دانلود خرابه میشه درستش کنید تا من و کسایی این تریلر رو ندیدیم بتو نیم ببینیمش

  ممنون

 • این بازی یک سبک جدید ماجراجویی است که من را یاد قتل در طهران میندازه باید جالب باشه چون گیم پلی قتل به دل من شست من یه ذزه اش رو تو نمایشگاه بازی کردم

 • سلام

  تشکر فراوان

  ولی حیف که مجله رو معلق کردین

  آیتم ها مثل مجله حال نمیدن

 • من دو بار تریلر رو دیدم و چیزی دستگیرم نشد . یعنی باید برای مصدق درد سر درست کنی؟گربه داره از اول بازی هی روی اعصاب مصدق میره……….

  یکی واسم توضیج بده

  (یارو اومد 5 دقیقه جوک گفت دو ساعت بعدشو گذاشت برای تحلیل جوک تا حالی اون شنونده ی احمق کنه . حالا ما هم اون شنوندهه………….)

  • علی جان، اگر چیزی دستگیرت نشده، نگران نباش، اطلاعات کاملی از این بازی به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

 • فکر کنم بمبی باشه واسه خودش.
  به نظر عالی میاد .پتانسیل سی.ا.س.ی بالایی داره.
  خدا کنه جبهه گیری و غش توش نباشه.
  فکر کنم بترکونه.
  داستانش و نگاهی که به داستان داره خیلی مهمه.
  خدا کنه توش غل و غش نباشه.

  • علی آقا، اگر تریلر رو دانلود کنید، جواب سوالهاتون رو پیدا میکنید.

   موفق باشید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات