E3 2013 news

ارواح واقعیت دارند : اطلاعاتی تازه از COD Ghosts

پیش از هر چیز بهتر است که بگوییم فرصت شما برای حدس زدن نام سگ بازی تمام شده است . اما به آن جا نیز می رسیم .

تریلر بازی همانند COD MW3 از داخل دریا شروع شد با توجه به سطح گرافیکی بازی ، به نظر می رسد که این تریلر یا بر روی یک PC قدرت مند اجرا شده یا اینکه دیسک بازی در یکی از کنسول های نسل بعد قرار داشته . همان طور که در تریلر اولیه بازی هم دیده بودیم ، شما به همان یک نفر دیگر در حال شنا کردن هستید . پس از مدتی ، شما باید ترتیب چند نگهبان را داده و یک اژدر به سمت یک سکوی نفتی دشمن شلیک می کنید . از محیط های ابن مرحله به نظر می رسد که شما در حوالی آمریکا جنوبی قرار دارید .

CODGhosts

بازی با نمایش یک فاجعه آغاز می شود ، دولت ایالات متحده سرنگون شده . بهنظر می رسد که داستان بازی در ادامه ی اتفاقات رخ داده در MW3 باشد . در بازی شما باید کاملا به خود متکی باشید . دیگر خبری از نیروی پیشتیبان نیست ، دیگر کسی برای شما اطلاعات تاکتیکی ارسال نخواهد کرد ، دیگر برتری تکنولوژیکی نخواهید داشت ، شما در این جهنم فقط باید بر خود متکی باشید .

البته شما کاملا تنها نخواهید بود ، بهترین دوست شما در این جا سگ شماست . اسمش ” رایلی ” است و همیشه در کنار شما خواهد بود . یکی دیگر از مراحل بازی در کالیفرنیا رخ میدهد . کالیفرنیایی که حالا با زلزله نابود شده . این جاست که رایلی به کمک شما میاید . شما می توانید به کمک دوربینی که به او متصل است ، هر چیزی که رایلی ببیند را شما هم می بینید . هم چنین رایلی می تواند دشمنان را بدون سرو صدا از پا دربیاورد ، به گشت زنی و محافظت از مناطق خودی بپردازد و یا با پارس کردن حواس نگهبان ها را پرت کند .

 اگر شما هم به این بازی علاقه مند شده اید هم چنان باید تا نمایش تریلر 30 دقیقه ای بازی صبر کنید .

محمد حسین باجلان

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات