شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اطلاعاتی از ساخت Dead Rising 5 فاش شد
اطلاعاتی از ساخت Dead Rising 5 فاش شد
اخبار بازی

اطلاعاتی از ساخت Dead Rising 5 فاش شد

بازی Dead Rising 4 ناامیدکننده بود و حتی در لیستی که Capcom در مورد بازی‌هایش که فروشی بالای 1 میلیون نسخه داشته‌اند هم حضور نداشت. خیلی‌ها این مسئله را به خاطر انحصاری بودن این عنوان می‌دانستند. حال سوالی که مطرح می‌شود در مورد آینده این سری است و اینکه آیا کپکام به دنبال ادامه دادن آن است یا خیر. اگر به اطلاعات 4Chan استناد کنیم، بازی Dead Rising 5 در حال ساخت است و Capcom Vancouver هم این نسخه را نخواهد ساخت چون روی پروژه دیگری کار می‌کند.

او گفته که Capcom Vancouver وقتی کار نسخه سوم را تمام کرده، به دنبال کار روی این سری نبوده ولی کپکام آن‌ها را مجبور کرده به مناسبت 10 سالگی سری، نسخه چهارم را بسازند آن هم با همان کدهای قدیمی! سپس او ادامه داده نسخه پنجم فعلاً فقط Dead Rising نام دارد ولی  یک ریبوت نیست. البته این نسخه به ریشه‌های سری باز خواهد گشت. او گفته این نسخه 25 سال پس از نسخه اول و در یک منطقه دانشگاهی جریان دارد که شامل 3 لوکیشن کلی دانشگاه، شهر و فروشگاه می‌شود. شخصیت این نسخه Jack نام دارد که به خاطر نگارش مقالات عجیب در روزنامه دانشگاه، حسابی منفور است. او از حمله زامبی‌ها به عنوان یک فرصت تعبیر می‌کند. او دانشجوی عکاسی است. همانند نسخه اول هم محدودیت زمانی باز خواهد گشت و100 درصد کردن بازی غیرممکن نیست ولی بسیار سخت خواهد بود. افراد دیوانه‌ هم به این نسخه باز خواهند گشت. شخصیت‌های قدیمی در این بازی حضور نخواهند داشت ولی چندین بار به Frank West اشاره شده است. همچنین ارتباط خاصی میان این بازی و نسخه چهارم وجود ندارد. قابلیت عکاسی و صحبت با شخصیت‌های دیگر هم در بازی وجود دارد. در نهایت، رساندن بازماندگان هم در این نسخه به عنوان یک سری ماموریت فرعی وجود خواهد داشت.

به هر حال اطلاعات بالا فعلاً شایعه است و باید دید که خود کپکام چه واکنشی به آن نشان خواهد داد.

منبع

اطلاعاتی از ساخت Dead Rising 5 فاش شد
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات