شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اطلاعاتی جدید از چهره‌های حاضر در بازی Death Stranding
اطلاعاتی جدید از چهره‌های حاضر در بازی Death Stranding
اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از چهره‌های حاضر در بازی Death Stranding

وی جی مگ: صبح امروز چهره‌های جدیدی حاضر در بازی Death Stranding با نمایش جدید آن معرفی شدند. بدون شک پروژه جدید کوجیما یکی از مورد انتظارترین بازی‌های مد نظر گیمر‌های زیادی است. کوجیما بعد از نمایش اسرارآمیز امروز صبح اطلاعات جدیدی از چهره‌های حاضر در این بازی منتشر کرد.

به گزارش وی جی مگ، کوجیما در بلاگ Playstation اطلاعاتی جدید را در مورد تریلر به نمایش در آمده منتشر کرد. در ابتدا توضیح داده شد که نمایش انجام شده با استفاده از PS4 Pro بوده است و همچنین چند تصویر جدید نیز از شخصیت‌ها به نمایش درآمد. کوجیما مدعی شد که نیمه اول و تکه نهایی این نمایش نشان دهنده کیفیت نهایی گیم‌پلی خواهند بود. او همچنین مدعی شد که Sam شخصیت اصلی این بازی به مانند هیچ قهرمانی نیست که در تاریخ بازی‌ها مشاهده کردید. او برعکس بسیاری از شخصیت‌ها یک مرد مبارز نیست بلکه به نوعی کارگر بوده.

او همچنین در مورد شخصیت‌های بازیگرانی مثل Lea Seydoux و Lindsay Wagner صحبت کرد. کوجیما توضیح داد که تیم سازنده اسکن سه‌بعدی Wagner را از روی اجبار انجام دادند تا بتوانند شخصیتی جوان‌تر از ظاهر فعلی او را در بازی پیاده سازی کنند، مانند چیزی که در تریلر شاهد آن بودیم. در کنار اعلام رسمی همکاری Seydoux و Wagner در ساخت این اثر کوجیما توضیح داد که بازیگران مشغول در این پروژه بیشتر از چیزی هستند که در حال حاضر معرفی شدند و باید منتظر معرفی آنها باشیم.

او همچنین در مورد همکاری بازیگرانی مثل Norman Reedus، Mads Mikkelsen، Lea Seydoux و Lindasy Wagner گفت:« این‌ها افرادی هستند که من به شدت به آنها علاقه دارم و دوست دارم که با آنها کار کنم. من مجبور شدم تا از برخی روابط برای شروع کار با آنها استفاده کنم. هدف اصلی من بازاریابی و یا فروش نبود بلکه خلاقیت دلیل اصلی انجام اینکار بود. Death Stranding درحال حاضر به صورت انحصاری برای PS4 در حال ساخت است و تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست.

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات