پادکست

افسانه های هیلاس : فصل دوم

افسانه های هیلاس : فصل دوم
افسانه های هیلاس : فصل دوم

نسخه صوتی افسانه های هیلاس . فصل دوم : نسیمی خنک بر روی سبزه ها موج می زد و دشت مثل دریایی آرام به نظر می رسید. پراسان در سکوت نیمه شب، به «درخت خواب آلود» تکیه داده و دیگر به اتفاقات صبح، فکر نمی کرد. از دور جشن و پایکوبی اهالی سرزمینش را می توانست ببیند. گوی کوچکی با نوری آبی رنگ که به آن ستاره ی سرزمین می گفتند، در بالای سرشان معلق بود و …

افسانه های هیلاس، نام داستانی فانتزی-ترسناک است که ماجراهای مردی به نام “پراسان” را روایت می کند. مردی که گذشته ای مرموز دارد و برای دفاع از آرامش سرزمینش، دست به هر کاری می زند. افسانه های هیلاس، در واقع اتفاقات گذشته ی بازی سرزمین رویا را روایت می کند و شاید این داستان برای کسانیکه بازی را تجربه کرده اند، جذابتر باشد. البته داستان به شکلی نوشته شده است که برای دیگران هم، جذاب و قابل فهم خواهد بود و سادگی بازی را نخواهد داشت. در افسانه های هیلاس، خواهید فهمید که سرزمین رویا چگونه بوجود آمده است و با گذشته ی دیگر شخصیت ها، بیشتر آشنا خواهید شد.

شما می توانید برای خرید نسخه مالتی مدیای افسانه های هیلاس که شامل تمامی 10 فصل (بعلاوه بخش جایزه) می باشد، اینجا کلیک نمائید و یا می توانید صبر کنید و هر جمعه به یک فصل از نسخه صوتی این داستان گوش نمائید.


[download id=”1061″]                        [download id=”1062″]

مهدی فنائی

5 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات