پادکست

افسانه های هیلاس : فصل سوم

افسانه های هیلاس : فصل سوم
افسانه های هیلاس : فصل سوم

نسخه صوتی افسانه های هیلاس . فصل سوم : باران شدید، زمین گل آلود و باد سرد در «سرزمین خاکستری شرقی»، چیزی همیشگی بود. گرچه در حدود سی سال پیش در این منطقه، باغ های سرسبز و خانه های بزرگ و زیبایی وجود داشته است. اما هنگامی که اهالی آن، رو به جادوهای شیطانی آوردند…

افسانه های هیلاس، نام داستانی فانتزی-ترسناک است که ماجراهای مردی به نام “پراسان” را روایت می کند. مردی که گذشته ای مرموز دارد و برای دفاع از آرامش سرزمینش، دست به هر کاری می زند. افسانه های هیلاس، در واقع اتفاقات گذشته ی بازی سرزمین رویا را روایت می کند و شاید این داستان برای کسانیکه بازی را تجربه کرده اند، جذابتر باشد. البته داستان به شکلی نوشته شده است که برای دیگران هم، جذاب و قابل فهم خواهد بود و سادگی بازی را نخواهد داشت. در افسانه های هیلاس، خواهید فهمید که سرزمین رویا چگونه بوجود آمده است و با گذشته ی دیگر شخصیت ها، بیشتر آشنا خواهید شد.

شما می توانید برای خرید نسخه مالتی مدیای افسانه های هیلاس که شامل تمامی 10 فصل (بعلاوه بخش جایزه) می باشد، اینجا کلیک نمائید و یا می توانید صبر کنید و هر جمعه به یک فصل از نسخه صوتی این داستان گوش نمائید.


https://goo.gl/IjQNkF


[download id=”1075″]                        [download id=”1076″]

مهدی فنائی

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات