پادکست

افسانه های هیلاس : فصل چهارم

افسانه های هیلاس : فصل چهارم
افسانه های هیلاس : فصل چهارم

نسخه صوتی افسانه های هیلاس . فصل چهارم : پراسان به مقابل قلعه ای بسیار بزرگ رسید که دیوارها و تمام اجزای آن از آب ساخته شده بود، به همین خاطر همه به آن «قلعه آب» می گفتند. قلعه از دور به رنگ آبی درخشانی دیده میشد و از نزدیک نیز به خاطر خاصیت آئینه ای دیوارها، امکان مشاهده پشت هر دیوار وجود نداشت…

افسانه های هیلاس، نام داستانی فانتزی-ترسناک است که ماجراهای مردی به نام “پراسان” را روایت می کند. مردی که گذشته ای مرموز دارد و برای دفاع از آرامش سرزمینش، دست به هر کاری می زند. افسانه های هیلاس، در واقع اتفاقات گذشته ی بازی سرزمین رویا را روایت می کند و شاید این داستان برای کسانیکه بازی را تجربه کرده اند، جذابتر باشد. البته داستان به شکلی نوشته شده است که برای دیگران هم، جذاب و قابل فهم خواهد بود و سادگی بازی را نخواهد داشت. در افسانه های هیلاس، خواهید فهمید که سرزمین رویا چگونه بوجود آمده است و با گذشته ی دیگر شخصیت ها، بیشتر آشنا خواهید شد.

شما می توانید برای خرید نسخه مالتی مدیای افسانه های هیلاس که شامل تمامی 10 فصل (بعلاوه بخش جایزه) می باشد، اینجا کلیک نمائید و یا می توانید صبر کنید و هر جمعه به یک فصل از نسخه صوتی این داستان گوش نمائید.


https://goo.gl/GnWICX


[download id=”1090″]                              [download id=”1091″]


آنچه در افسانه های هیلاس گذشت:

فصل اول:

https://goo.gl/U1dS50

فصل دوم:

https://goo.gl/2twUo2

فصل سوم:

https://goo.gl/GW424L

مهدی فنائی

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات