شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > امکان تجربه دوباره ماموریت‌های بازی Spider-Man وجود ندارد
ماموریت‌های بازی Spider-Man
اخبار بازی

امکان تجربه دوباره ماموریت‌های بازی Spider-Man وجود ندارد

وی جی مگ: برخلاف بازی‌های دیگر مانند بازی GTA V که قابلیت تکرار یک مامورت وجود دارد، دربازی Spider Man چنین قابلیتی وجود ندارد یعنی نمی‌توانید به عقب برگردید و روش‌های متفاوت را برای انجام یک ماموریت را امتحان کنید.

به گزارش وی جی مگ، کارگردان بازی یعنی Bryan Intihar در تویتی به سوال یکی از طرفداران پاسخ داد که آیا می‌توان ماموریت‌ها را تکرار کرد و او جواب منفی داد.

اگر نمی‌توان ماموریت‌ها را تکرار کرد پس احتمالا New Game Plus در بازی وجود دارد، هرچند که هنوز تائید نشده. Intihar هیچ توضیحی در مورد علت اینکه نمی‌توان ماموریت را تکرار کرد نداده است. بازی‌‌های open-world شاید بدون این قابلیت ارزشی نداشته باشند چرا که تجربه دوباره یک ماموریت می‌تواند جذاب باشد و گیمرها انتظار دارند تا این نوع از آزادی در بازی وجود داشته باشد. شاید سازندگان می‌خواهند پلیر‌ها را به تجربه دوباره بازی تشویق کنند ولی امکان دارد که موفق نشوند. حتی در بازی به بزرگی GTA V نیز چنین امکانی وجود دارد.

بعد از سال‌ها بی‌خبری از این بازی، در نسخه جدید باز هم داستان Peter Parker روایت می‌شود که در شهر New York است ولی بازی نسبت به نسخه‌های قبلی انعطاف بیشتری در گیم‌پلی دارد و داستان بازی بر پایه نسخه اوریجینال است و دشمنان بازی نیز همانند دشمان نسخه اوریجنال داستان هستند اما با اندکی بهبود تا بازی متفاوت ظاهر شود.

بازی Spider Man در دست توسعه است که تاریخ 7 سپتامبر برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

امکان تجربه دوباره ماموریت‌های بازی Spider-Man وجود ندارد
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات