شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > امکان تجربه Anthem به صورت تک نفره وجود دارد
امکان تجربه Anthem به صورت تک نفره وجود دارد
اخبار بازی

امکان تجربه Anthem به صورت تک نفره وجود دارد

وی جی مگ: امکان تجربه Anthem به صورت تک نفره وجود دارد. امروز مدیر مجموعه Bioware آقای Casey Hudson با ارسال پستی در وبسایت رسمی این استودیو در رابطه با عنوان Anthem توضیحاتی را ارائه کرد.

اول از همه تایید شد که این بازی در EA Play که ماه آینده برگزار می‌شد نمایش جدیدی خواهد داشت. به گزارش وی جی مگ، به گفته Hudson، از آنجایی که Anthem یک بازی استودیو Bioware محسوب می‌شود، پلیرها باید احساس کنند که قهرمان داستان هستند و داستان بازی در واقع در خصوص آن‌هاست. او می‌داند که با توجه به ذات چندنفره این بازی، بعضی از مخاطبین نگران بخش داستانی هستند که پیش از این نیز این مشکل در عناوین مشابه دیده شده است.

ایشان درمورد این موضوع توضیح داده که این استودیو به این مسئله آگاه است و به همین دلیل ساختار کلی بازی را به گونه‌ای طراحی کرده تا برای این مشکل به‌خصوص، پاسخی درنظر گرفته باشند. اگرچه جزییات دقیقی در مورد این مسئله در اختیار گذاشته نشد اما بازی تجربه منحصر به فردی را ایجاد می‌کند که در آن داستان شما به دست خودتان کنترل می‌شود اما این داستان نیز خود بخشی از جهان چندنفره در حال تغییر بازی قرار می‌گیرد.

Hudson وعده داد تا Anthem بهترین تجربه ممکن را در هنگام بازی به عنوان بخشی از یک اجتماع آنلاین ارائه خواهد کرد. شما می‌توانید داستان بازی را به همراه دوستان خود تجربه کرده یا آن را به صورت تک‌نفره دنبال کنید.

هم‌چنین مشخص شد که تیم دیگری از استودیو Bioware در حال کار روی عناوین آینده این شرکت بوده و مشغول طراحی ایده‌های متفاوت از Anthem و حتی چیزی شبیه یک پروژه Dragon Age هستند.

امکان تجربه Anthem به صورت تک نفره وجود دارد
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات