شما اینجا هستید: وی جی مگ > پیش نمایش > اولین نگاه > اولین نگاه از بازی Battlefield: Hardline
اولین نگاه

اولین نگاه از بازی Battlefield: Hardline

Battlefield: Hardline

امروزه بازی های آنلاین طرفداران بسیاری را پیدا کرده است. یکی از این بازی های آنلاین که همه گیمرها با آن آشنایی دارند سری بازی Battlefield می باشد که در بازی های شوتر اول شخص از محبوبیت زیادی برخوردار است. Battlefield Hardline سری جدید این بازی می باشد که در E3 امسال بطور رسمی توسط EA معرفی شد.

این عنوان برخلاف دیگر عناوین قبلی خود تغییرات زیادی را داشته است؛ دیگر خبری از جنگ های بین کشوری، ناوها، تانکها و جت های جنگی نیست. مودهای بازی بکلی تغییر کرده است و مودهای جدید به بازی اضافه شده است.

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline مبارزه ای بین شهری میان مزدوران، سارقین و قاچاقچیان با نیروهای ویژه پلیس می باشد. تانک ها، قایق ها و جت ها جای خود را به ماشین های ضد گلوله پلیس، موتورها و هلیکوپترهای نیرو ویژه داده اند. گیم پلی بازی همانند نسخه های قبلی با کمی تجهیزات اضافی می باشد که در نسخه های قبلی وجود نداشت. سرورهای نسخه ی بتای این بازی چند روزی می شود که توسط EA باز شده اند و به اکانت اورجین تعداد محدودی از کسانی که ثبت نام کنند، فرستاده می شود.

در این آیتم نگاه کوتاهی به نسخه بتای این بازی خواهیم داشت تا تغییرات این بازی را نسبت به عناوین قبلی مشاهده کنید و در صورت تمایل این بازی را که در 21 اکتبر سال 2014 منتشر خواهد شد، پیش خرید کنید.

hd.gif (200×32)
HD – 720p – 125MB
lq.gif (200×32)
LQ – 60MB

7 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات