ویدئوهای کاربران

اولین نگاه به بازی SYNDICATE

بازی Syndicate یک بازی علمی تخیلی ست که از نسخه قدیمی آن بازسازی شده و بصورت مولتی پلتفرم منتشر شده است. در این ویدئو نگاهی خواهیم داشت بر قسمت هایی از گیم پلی این بازی.| این ویدئو توسط کاربران گیم ایمگ ارسال شده است و ممکن است بخش هایی از محتوای آن، مورد تایید گیم ایمگ نباشد.

ویدیو های ارسالی کاربران

7 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

 • سلام و خسته نباشید

  من نسخه PC این اثر رو دارم بازی می کنم و منو یاد Crysis 2 میندازه!
  دکمه زنی زیاد داره و برای باز کردن هر در بسته باید دکمه زنی رو اجرا کنید…خیلی زود باید تو بازی حرفه ای بشید در غیر این صورت باختید، نور پردازی بسیار خیره کنندست و من عاشق این قسمتش هستم، مشکلات فنی زیادی تو کاراکتر اصلی دیده میشه ولی آزار دهنده نیستند!

 • اسحاق عزیز
  وقتی دکمه q بزنی می تونی جای دشمنهاتو ببینی در حالت عادی نمیشه و با استفاده از این روش تو بازی یه سری کار می تونی انجام بدی که در انجام بازی خیلی بدردت می خوره و توجه داشته باش این بازی یه بازی واقعی نیست که در زمان حال باشه … .

 • خوشم اومد . فقط یه جاش زد تو ذوقم . دشمن وقتی پشت دیوار هست نارنجی میشه کاملا مشخص میشه کجاست چرا دشمنی که صاف جلوت ایستاده ، پشت هیچی هم قایم نشده با رنگ مشخص نبود . اینجوری که خطرناک تر میشه!!! اینجوری طراحی هنریش هم خراب میشه . چون قسمتی که پشت دیوار هست نارنجی ولی قسمتی که بیرونه رنگ نداره و چون با اون دوربین همه چی سیاه و سفید میشه دیدن دشمن آزاد سخت تر میشه .!!! ( امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .! )

 • آقای موسوی عزیز
  متنی که برای آیتم تون نوشته بود، پر از غلط های املایی و کاملا غیر رسمی بود
  ما متن شما رو تغییر دادیم… ولی…
  لطفا در صورت ارسال آیتم های دیگر، به این مسئله توجه کنید

  تشکر

تبلیغات