اولین نگاه

اولین نگاه Kingdoms of Amalur : Reckoning

بازی  Kingdoms of Amalur : Reckoning یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی است . این بازی برای سه پلتفرم PC , PS3 , Xbox360 منتشر شده است. در این ویدئو میتونید چند دقیقه ای از قسمتهای مختلف این بازی رو ببینید. امیدوارم که خوشتون بیاد.


[download id=”1232″]                              [download id=”1233″]

مهدی فنائی

9 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

 • من این بازی رو دارم.بدک نیست.موسیقیش قشنگه ؛ محیط ها هم زیبا طراحی شدند. ولی گرافیکش داغونه به نظر من.کمبوها و افکت های جالبی برای اسپل ها داره ولی به نظر من اگه بخوام برای مقایسه به دو دسته تقسیمش کنم. در حوزه جادویی/اساطیری بودنش باید بگم به پای بازی قدیمی مثل fable1 هم نمیرسه(از لحاظ داستان و گیم پلی).و از دید ادونچر بودن هم باز به پای بازی قدیمی مثل gothic3 نمیرسه.(اینکه با بازی های قدیمی تر مقایسه اش کردم به این خاطر بود که واسه زمان خودش خیلی عقبه.حداقل تو این 9-10 ساعتی که من بازی کردم اینجوری بوده.)
  اما در جواب اون دوستمون که میخواست سلاح های دیگه رو ببینه باید بگم این بازی چهار نوع کلاس داره که شامل جادوگر؛جنگجو ؛دزد(نمدونستم چه لغتی رو استفاده کنم.از همونایی که با هنر stealth کارشون رو پیش میبرن) و کاستوم هست. وقتی شما بری تو یه کلاس به دلیل اینکه قابلیت های خودتو تو همون کلاس ارتقا میدی؛امکان استفاده از تجهیزات کلاس های دیگه ازت گرفته میشه.کلاس کاستوم هم که شما میتونید داخلش قابلیت های مربوط به هر سه کلاس و یا ترکیبی از دوتاشون رو بصورت دلخواه ارتقا بدین تا بتونید از تجهیزات کلاس های دیگه هم استفاده کنید؛ که البته من به شخصه این کار رو توصیه نمیکنم چون بهتره تو یه کلاس قوی باشید تا این که تو دوتا متوسط باشین.البته باید بگم که حین بازی اگه بخواین میتونید کلاستون رو عوض کنید و برید تو یک خط دیگه ولی خوب باید بابتش پول بسلفید.
  این نکته رو هم بگم که هر کلاس میتونه به دو نوع سلاح مختلف در آن واحد مجهز باشه .و البته جلوتر که برید میتونید سلاح های جذاب تری هم پیدا کنید.
  در کل باید بگم که بازیه خوبیه ولی بازیه شاخی نیست.من بهش از پنج خیلی بدم دو یا 2.5 باشه.

 • خیلی خوب بود,ولی یادتون باشه که یه بازی رو میخواید نشون بدید اگه مثلاً 10 نوع سلاح داره حداقل 3 تاش رو نشون بدین نه این که یه بازی مثل این که چندین نوع سلاح مختلف داره فقط با یکیش میرین.
  البته این مثال بود,شما تو همه زمینه ها رعایت کن,در ضمن اگر میخواستیم فقط گیم پلی ببینیم پر از تریلر گیم پلی هست رو نت,شما یه صحبتی هم وسطاش بکنی فکر نکنم بد باشه!!!

 • مسعود جان سبک بازیش مثل اسکایریم هست
  و خودت باید دیالوگ ها رو انتخاب کنی
  البته واسه کسایی که زبانشون ضعیفه،این سبک همچین یخورده واسشون زجر آوره
  ممنون،به قول بچه ها گفتنی : Nicely Done

تبلیغات