شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بازگشت Delta Force به دنیای‌ بازی‌های ویدئویی
بازگشت Delta Force
اخبار بازی

بازگشت Delta Force به دنیای‌ بازی‌های ویدئویی

ما ایرانی‌ها خاطرات بسیاری را با مجموعه بازی‌های Delta Force داریم. شوتر نظامی که پیش از فراگیر شدن Call of Duty طرفداران بسیاری روی کامپیوترهای شخصی داشت و تمام کردن هرکدام از آنها هم کاری بسیار سخت بود. طبق خبری که امروز منتشر شده، تمامی امتیازهای در اختیار سازنده این مجموعه بازی و البته F22-Raptor یعنی شرکت Novalogic به تازگی توسط توسط استودیوی Nordic که اکنون با نام THQ Nordic شناخته می‌شود، خریداری شد.

با توجه به بیانیه منتشر شده تمام مجموعه بازی‌های زیر از این پس در اختیار THQ Nordic قرار دارند:

  • Delta Force
  • Comanche
  • Joint Operations
  • Armored Fist
  • Tachyon: The Fringe
  • F-22
  • F-16

راینهارد پالیس مدیرعامل شرکت THQ Nordic در همین زمینه توضیح داده که «به جز فهرست منتشر شده بازی‌های دیگری نیز در اختیار ما قرار گرفته و بسیار خوشحال هستیم تا بتوانیم در آینده تعدادی از این آثار را به دنیای بازی‌های ویدئویی بازگردانیم. در همین زمینه منتظر ایده‌های جدیدی از سوی توسعه دهندگان مختلف هستیم تا با همکاری آنها تعدادی از این IP ها را به مرحله تولید برسانیم.»

توضیحات پالیس نشان از علاقه آنها به ساخت بازی جدید از این مجموعه‌ها دارد و به احتمال فراوان یکی از آثاری که زودتر از دیگر عناوین مورد توجه استودیوهای سازنده بازی قرار می‌گیرد، Delta Force است.

 

منبع

بازگشت Delta Force به دنیای‌ بازی‌های ویدئویی
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات