شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 شبیه به Fortnite نمی‌شود
بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 شبیه به Fortnite نمی‌شود
اخبار بازی

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 شبیه به Fortnite نمی‌شود

وی جی مگ: از این پس خیال هر کسی که تصور می‌کرد بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 شبیه به Fortnite می‌شود می‌تواند راحت باشد. اگرچه هنوز مشخص نشده بتل رویال در بازی در دست ساخت موردانتظار Rockstar وجود خواهد داشت یا خیر اما مدیر Take-Two می‌خواهد بازی Rockstar روی مسیر ویژه خود تمرکز کند که همواره صنعت ویدئوگیم را تغییر داده است.

به گزارش وی جی مگ، آقای Strauss Zelnick طی گفتگویی با وبسایت GameDaily.biz به تحسین موفقیت کسب شده توسط Epic در ژانر بتل رویال پردخت اما در عین حال اظهار کرد روی عقیده خود باقی مانده که بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 باید مسیر خود را طی کند. «ما مکانیک‌های بتل رویال را مورد استفاده قرار دادیم. من چنین نکته‌ای را رد نمی‌کنم اما سیستمی را که شما در اثر خود مورد استفاده قرار می‌دهید باید در خدمت هسته اصلی تجربه سرگرم‌کننده آن باشد. هیج‌کس به دنبال ساختن کلونی از Fortnite نیست. من آرزو می‌کنم ایکاش ما خود Fortnite را در اختیار داشتیم که این‌گونه نیست.»

البته که این جوابی هوشمندانه از جانب شخصی که است که به خوبی می‌داند کپی کردن سایر عناوین این صنعت می‌تواند چه خطراتی را به دنبال داشته باشد. در حقیقت بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 می‌تواند به هر جهتی کشیده شود. آقای Strauss Zelnick در ادامه گفت «شما نمی‌توانید کاملا مطمئن باشید سیستم بتل رویال تنها سیستمی است که توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند و باعث تعامل او با محصول سرگرمی می‌شود. بنابراین اگر تنها مشغول کلون کردن این ژانر هستید تنها بازار سه سال آینده را در اختیار خواهید داشت. در این زمینه موفق باشید اما فکر نمی‌کنید بعد از این مدت تا چند سال اتفاق ویژه‌تری در این صنعت و بازار آن رخ خواهد داد؟ من که این طور فکر می‌کنم. اما بعید می‌دانم چنین اتفاق ویژه‌ای توسط یک اثر کلون شده Fortnite رقم بخورد.»

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 شبیه به Fortnite نمی‌شود
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات