news

برای بازی های PS4 از DRM استفاده می شود

gameemag
gameemag

ممکن است XBOX ONE تنها کنسول نسل بعدی باشد که به شکلی برای ساخت بازی های این کنسول از DRM استفاده نمی شود.

در آخرین قسمت از GameTrailers که مربوط به صنعت گیم بود، Geoff Keighley اشاره کرد و گفت PS4 برای ترکیب و فروش بازی های خود از مدیریت حقوق دیجیتالی استفاده خواهد کرد.

Keighly اظهار داشت:

ما در حال حاضر چیز های از ناشران  بازی های مورد نظر خود می شنویم که برای من شگفت انگیز است.  شرکت هایی که در حال تولید کنسول هستند به آدم های بد تبدیل شدند. شما می دانید، که مایکروسافت تا مقدار زیادی برای تولید کنسول نسل بعد خود مورد ضرب و شتم قرار گرفت. من فکر می کنم که شرکت سونی به عنوان یک شوالیه ی سفید قصد ندارد برای بازی های خود محدودیتی ایجاد کند، البته این سخنانی که بر زبان می آورم بر اساس چیز هایی است که من فقط شنیده ام، من فکر نمی کنم که این موضوع کاملا درست باشد، چون من نمی توانم به ناشران اجازه دهم که برای انجام یک کار سیستمی را مشاهده کنند و یک کار دیگری را انجام دهند.

Keighley قصد ندارد به طور استادانه به این موضوع بپردازد، در حال حاضر ما حدس هایی زده ایم. من تصور می کنم که سونی در آینده ای نزدیک به طور رسمی جزیئاتی از کنسول جدید خود را به نمایش بگذارد در صورتی که این موضوع  یکی از جنبه های قابل توجه PS4 خواهد بود.

تبلیغات