شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بزرگترین غرفه‌های E3 2018 به سونی و نینتندو رسید
بزرگترین غرفه‌های E3 2018 به سونی و نینتندو رسید
اخبار بازی

بزرگترین غرفه‌های E3 2018 به سونی و نینتندو رسید

وی جی مگ: E3 2018 از آنچه فکر می‌کنید نزدیک‌تر است و شرکت‌های مختلف از همین حالا برنامه‌‌ریزی برای شرکت در این رویداد بزرگ صنعت بازی را انجام می‌دهند. به نظر می‌رسد که ثبت غرفه‌ها تقریبا به پایان رسیده و در این بین بزرگترین غرفه‌های E3 2018 به سونی و نینتندو اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش وی جی مگ، این اطلاعات که به تازگی توسط فردی به نام Rosti در ResetEra منتشر شده است، نمایانگر غرفه‌های مختلف E3 2018 برای شرکت‌های مختلف است. همانطور که قابل پیش‌بینی بود سونی و نیتندو بزرگترین غرفه‌ها را به خود اختصاص دادند. در E3 2018 نیز مانند سال گذشته غرفه این دو شرکت دقیقا کنار یکدیگر قرار دارد. شاید این بدان معنی باشد که این دو شرکت بازی‌های زیادی برای نمایش در برنامه دارند.

در قسمت شرکت‌های Third Party نیز بزرگترین غرفه‌ها به شرکت‌های Bethesda و Capcom رسیده. همچنین Square Enix امسال نسبت به سال‌های گذشته غرفه بسیار بزرگتری دارد که باعث حدس و گمان‌های فراوانی شده است. در انتها باید بگوییم که غرفه مایکروسافت بسیار کوچک‌تر از چیزی است که همه انتظار داشتند. شاید این غرفه کوچک نشان دهنده این باشد که آنها بازی‌های زیادی برای نمایش ندارند یا سیاست خود را نسبت به شرکت در E3 تغییر دادند؟

بزرگترین غرفه‌های E3 2018 به سونی و نینتندو رسید

منبع

6 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات