شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بهترین گزینه برای تجربه Destiny 2 کنسول PS4 Pro است !
بهترین گزینه برای تجربه Destiny 2 کنسول PS4 Pro است !
اخبار بازی

بهترین گزینه برای تجربه Destiny 2 کنسول PS4 Pro است !

طی چند روز گذشته Destiny 2 در دسترس گیمرها قرار گرفته و با وجود شباهت‌های بسیار با نسخه اول چیزی که واضح است، بهبودی است که این نسخه در زمینه عملکرد و کیفیت به خود دیده. در همین راستا دیجیتال فاندری به تازگی آزمایش خود روی بازی را انجام داده و اعلام کرده که در شرایط فعلی PS4 Pro بهترین گزینه در میان کنسول‌های بازی برای تجربه Destiny 2 است.

دیجیتال فاندری در بررسی خود توضیح داده که Destiny 2 در تمامی زمینه‌های گرافیکی و جزئیات بصری نسبت به نسخه اول پیشرفته داشته و روی تمامی پلتفرم‌ها تقریبا عملکرد خوبی داشته و به صورت 30 فریم در ثانیه اجرا می‌شود. تنها Xbox One در این زمینه کمی مشکل دارد که به عنوان نکته ضعف این نسخه به شمار نمی‌رود.

وضوح تصویر اما بخشی است که بررسی تکنیکی بازی را جذاب می‌کند. همان‌طور که توضیح داده شد PS4 Pro در میان دیگر پلتفرم‌ها بهترین عملکرد را برای Destiny 2 ممکن ساخته و وضوح تصویر تغییرپذیری میان 3072 در 2160 تا 3840 در 2160 را ارائه می‌کند. اگر Destiny 2 را روی PS4 Pro و به صورت 1080p تجربه کنید نیز احتمالا شاهد کاهش نویزهای تصویر خواهید بود. روی PS4 وضوح تصویر بازی همیشه روی 1080p قرار دارد اما این وضعیت برای Xbox One کمی متفاوت بوده و رزولوشن برخی اوقات تا 1344 در 1080 کاهش پیدا می‌کند.

منبع

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات