شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بودجه ساخت بازی Star Citizen به 189 میلیون دلار رسید
بودجه ساخت بازی Star Citizen به 189 میلیون دلار رسید
اخبار بازی

بودجه ساخت بازی Star Citizen به 189 میلیون دلار رسید

وی جی مگ: نسخه تست آلفا 3.2 بازی Star Citizen به تازگی در اختیار حامیان آن قرار گرفته است. اما استودیو سازنده این اثر بزرگ یعنی Cloud Imperium Games به دنبال عرضه به‌روزرسانی بزرگ بعدی این بازی است. هم‌چنین اعلام شده بودجه ساخت بازی Star Citizen به 189 میلیون دلار رسیده است.

به گزارش وی جی مگ، نسخه تست آلفا 3.3 بازی Star Citizen بسیار حجیم بوده و برای عرضه در ماه سپتامبر برنامه‌ریزی شده است. این به‌روزرسانی شامل اولین سیاره کامل بازی به نام هورستون و ماه‌هایش می‌شود که این موضوع خود نیازمند پیاده‌سازی سیستم‌ها و تکنولوژی جدید است. به منظور رونمایی از این به‌روزرسانی، سازنده بازی ویدئویی را به اشراک گذاشته که در آن زره‌های جدید، نوع ماموریت‌های جدید، مبارزات هوش مصنوعی و غیره به نمایش گذاشته می‌شود.

به دنبال عرضه به‌روزرسانی 3.2، سازندگان اعلام کردند این به‌روزرسانی باعث شده بازی حامیان جدیدی پیدا کند. در همین راستا بودجه ساخت بازی Star Citizen به 189 میلیون دلار رسیده است که به صورت دقیق این رقم به 189,406,971 دلار اشاره دارد که توسط 2,054,246 کاربر ثبت‌نام کرده فراهم شده است.

بودجه ساخت بازی Star Citizen به 189 میلیون دلار رسید
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات