شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تاریخ عرضه احتمالی بازی Darksiders 3 لو رفت
تاریخ عرضه احتمالی بازی Darksiders 3 لو رفت
اخبار بازی

تاریخ عرضه احتمالی بازی Darksiders 3 لو رفت

وی جی مگ: به نظر می‌رسد استور ویندوز باری دیگر تاریخ عرضه بازی دیگری را فاش کرده باشد و این بار نوبت به بازی در دست ساخت و مورد انتظار Darksiders 3 رسیده است. براساس اطلاعات درج شده در صفحه رسمی این عنوان در Windows Store، تاریخ عرضه احتمالی بازی Darksiders 3 برابر 27 نوامبر 2018 (6 آذر 97) اعلام شده است.

به گزارش وی جی مگ، باید توجه کرد تاریخ انتشار مشخص شده به صورت رسمی توسط THQ Nordic اعلام نشده است. خبر و اطلاعات چندانی نیز از Darksiders 3 در E3 2018  شنیده نشد اما البته انتظار می‌رود این بازی در نمایشگاه Gamescom 2018 حضور داشته باشد و تاریخ عرضه رسمی آن مشخص شود.

Darksiders 3 روی سومین سوارکار آخرزمان به نام Fury تمرکز می‌کند که ماموریت دارد هفت گناه کشنده (Seven Deadly Sins) را به قتل برساند. برخلاف قسمت‌های قبلی این مجموعه، نسخه سوم به مانند یک دانجن بزرگ توصیف شده است که مناطق آن به همدیگر متصل هستند و Fury به صورت مداوم بین این مسیرها در رفت‌وآمد است تا بتواند قدرت لازم برای کشتن گناهان را به دست بیاورد.

تاریخ عرضه احتمالی بازی Darksiders 3 لو رفت
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات