بازی های ایرانی تریلر مهمترین ها

تریلری از بازی ایرانی آخرین دشمن

GameemaG
GameemaG

” در آینده ای نه چندان دور، گروهکی تروریستی تصمیم می گیرند تا با یک اقدام غیر منتظره جهان را تسخیر کنند. برای اینکار نیاز به بمب گذاری در مکانهای مهمی از دنیا می باشد. ولی همه چیز طبق نقشه آنها پیش نمی رود و گروه دومی نیز در این میان ظاهر می شوند که البته این گروه دوم انسان نیستند و از بعدی دیگر(جهان های موازی) وارد کره زمین شده اند و با خود نابودی را به همراه آورده اند و در کمتر از یک روز کل جهان را به تسخیر خود در آورده اند.داستان بازی از اینجا آغاز می شود و باید بین سه انتخاب نجات خودتان و نجات زمین و مردمانش و یا نجات و اصلاح گذشته یکی را انتخاب کنید و …..

داستان بازی در فضاهای مختلفی روی می دهد. مثل صحرا یا جنگل و یا کرات دیگر و …. این بازی در سبک FPS Action Advanture ساخته شده است و از بازی های زیادی نیز الهام گرفته شده است. ”

متن بالا توسط ” امیر حسین صیغل کار ” مدیر پروژه این بازی برای ما ارسال شده است به همراه تریلری از بازی و محیطهای آن. به گفته آقای صیغل کار ، گروهی دو نفره شامل خودشان و آقای جواد قاسمیان  حدود 4 سال بر روی این بازی کار کرده اند و تمام خرجها و هزینه ها  و مهمتر از همه ،‌ صرف زمان برای ساخت این بازی بر عهده خودشان بوده است.

[download id=”1927″]

[download id=”1928″]

میثم قربانی - Maysam Ghorbani

مدیر سایت VGMAG

11 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات