اولین نگاه بازی های ایرانی تریلر

تریلر بازی ایرانی : گربه قجری

گربه قجری
گربه قجری

گربه قجری یک ادونچر کلاسیک سوم شخص است که روایتگر داستان زندگی گربه محبوب ناصرالدین شاه قاجار “ببری خان” میباشد که در سفر های خارجی نیز او را همراهی میکرد. این بازی سرشار از غافلگیری های روایتی است تا آنجا که اگر در بازی سر از شهر سوخته در آورید اصلا متعجب نشوید . همچنین این بازی از درون مایه ای طنز و سرگرم کننده بهره میبرد.

______________________________________

[download id=”901″]                                     [download id=”902″]

[download id=”903″]                                     [download id=”904″]

______________________________________

اطلاعات بیشتر درباره “گربه قجری” به نقل از کارگردان این بازی:

داستان :
شاید بسیاری از شما قصه گربه محبوب ناصرالدین شاه قاجار را شنیده باشید. همان ببری خان معروفی که یار غار پادشاه بود و حتی در سفر های خارجی نیز او را همراهی میکرد. این بازی سرشار از غافلگیری های روایتی است تا آنجا که اگر در بازی سر از شهر سوخته در آورید اصلا متعجب نشوید .

گرافیک :
برای نخستین بار، استفاده از تایپوگرافی ایرانی و تصویر سازی بی بدیل ایرانی، گربه قجری را تبدیل به یک عنوان خاص و به امید خدا جذاب نموده است. بدون تردید حق مخاطب ایرانی است که از بازی ایرانی با فضا و المان های ایرانی لذت ببرد.

صداگزاری و موسیقی :
موسیقی بازی بر اساس فضای سازیهای کلاسیک ایرانی تنظیم شده است هر چند جهت ایجاد روند مورد نیاز بهره مندی هایی از منش “در اصطلاح” روحوضی نیز صورت گرفته است .

ویژگی های بازی :
گربه قجری یک عنوان کلاسیک سوم شخص در ژانر ماجرایی میباشد. با این وجود : وفاداری به سبک کلاسیک بازی های ماجرایی و المان های آن، استفاده از چندین مینی گیم اینتراکتیو، انیمیشنی جذاب و نو، فضاسازی خاص و بی بدیل، روایتی طنزآلود، تاریخی و صد البته غافلگیر کننده و به کارگیری سازهای کلاسیک و دوری از فضای موسیقی رایانه ای از ویژگی های بارز این بازی به شمار می آید.

این بازی که با حمایت های مدیریت محترم شرکت “عصر بازی پارس” مراحل تولید را سپری میکند، توسط همین شرکت و نیمه دوم سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

در پایان جا داره از اشکان رهگذر , کارگردان هنری این بازی و ایده پرداز آن تشکر ویژه ای داشته باشم که اگر دقت , تلاش و نو اندیشی ایشان نبود , هیچ گاه گربه قجری متولد نمی شد. همچنین امیدوارم مخاطبین عزیز از این بازی لذت ببرند و توانسته باشیم تجربه جدیدی در بازیهای رایانه ای برای این دوستان رغم بزنیم.

عماد رحمانی
کارگردان بازی گربه قجری

مهدی فنائی

14 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات