شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > تریلر > تماشا کنید: تریلر معرفی Shenmue 1 و 2 برای عرضه روی کنسولها و PC
تریلر

تماشا کنید: تریلر معرفی Shenmue 1 و 2 برای عرضه روی کنسولها و PC

سگا با معرفی تریلری رسما عرضه Shenmue 1 و Shenmue 2 را برای PS4 و XBOX One و PC تایید کرد. پورت این بازی ها از روی کنسول Dreamcast انجام شده و تغییراتی نیز روی بازی صورت گرفته است.

در نسخه های جدید رزولوشن به صورت HD ارائه می شود و بهینه سازی هایی در قسمت گرافیکی و کنترل بازی انجام پذیرفته است. همچنین UI بازی هم دستخوش تغییراتی شده و به روز رسانی و بهینه شده است. بازی زبان ژاپنی و انگلیسی را هم در خود جای داده است.

این دو بازی در تاریخ نا معلومی در سال 2018 عرضه خواهد شد ولی با توجه به عرضه Shenmue 3 تا آخر 2018 احتمال عرضه این دو بازی پورت شده تا آخر تابستان بسیار محتمل است. تریلر معرفی این دو بازی را در ادامه مشاهده کنید. همراه وی جی مگ باشید.


دانلود


تریلر معرفی Shenmue 1 و 2 برای عرضه روی کنسولها و PC

تماشا کنید: تریلر معرفی Shenmue 1 و 2 برای عرضه روی کنسولها و PC
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات