شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > گیم پلی > تماشا کنید: اولین نمایش از گیم‌پلی Dishonored Death of the Outsider
گیم پلی

تماشا کنید: اولین نمایش از گیم‌پلی Dishonored Death of the Outsider

مدت زیادی از معرفی اولیه Dishonored Death of the Outsider نمی‌گذرد. این بازی اولین بار در E3 2017 به صورت رسمی معرفی شد. این بازی به نوعی یک نسخه فرعی از سری Dishonored به حساب می‌آید.

شخصیت اصلی بازی Billie Lurk نام دارد که یک آدمکش حرفه‌ای است و کار او در بازی به نظر کشتن Outsider محسوب می شود. در حالی که این بازی به زودی نزدیک به یک ماه دیگر منتشر می‌شود هنوز اطلاعات درستی از بازی منتشر نشده است. تیم سازنده بازی یعنی Arkane Studios و ناشر آن بتسدا امروز تریلر جدید از بازی به نمایش گذاشتند که جزئیات بیشتری از داستان، گیم‌پلی و  دیگر ویژگی‌های بازی به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید این تریلر را در قسمت زیر مشاهده کنید:

تماشا کنید: اولین نمایش از گیم‌پلی Dishonored Death of the Outsider
امتیاز شما به این پست

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات