شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > تماشا کنید: سازندگان Hearthstone از بسته اضافه شونده The Witchwood می‌گویند
ویدئو

تماشا کنید: سازندگان Hearthstone از بسته اضافه شونده The Witchwood می‌گویند

وی جی مگ: جدیدترین بسته اضافه شونده Hearthstone با نام The Witchwood اکنون در دسترس قرار گرفته و سازندگان آن در کمپانی Blizzard اطلاعات جدیدی را درباره نحوه ساخت آن با انتشار ویدئویی در دسترس کاربرها قرار داده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، در این ویدئو بن براد کارگردان بازی را می‌بینیم که درباره نحوه ساخت The Witchwood و وارد کردن Worgen به گیم‌پلی صحبت می‌کند. از سویی دیو کوزاک طراح ارشد بازی نیز توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرده چگونه آنها قصد داشته‌اند با عرضه بسته اضافه شونده The Witchwood جوی ترسناک را وارد Hearthstone کنند.

در نهایت نیز سازندگان بازی توضیحاتی را درباره کارت‌های جدید همچون Hagatha the Witch و Shudderwock و چالش‌های اضافه کردن آنها ارائه می‌کنند. در نهایت باید به این مسئله اشاره کرد که بسته اضافه شونده The Witchwood برای Hearthstone در حال حاضر روی پلتفرم‌های همراه و PC در دسترس است.

تماشا کنید: سازندگان Hearthstone از بسته اضافه شونده The Witchwood می‌گویند
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات