شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > تریلر > تماشا کنید: مینی‌ گیم‌های کلاسیک در Kingdom Hearts 3
تریلر

تماشا کنید: مینی‌ گیم‌های کلاسیک در Kingdom Hearts 3

وی جی مگ: با اینکه شایعات بسیاری درباره تاریخ عرضه Kingdom Hearts 3 طی هفته‌های اخیر منتشر شده اما فعلا Square Enix به هیچکدام از آنها واکنش نشان نداده و همه چیز را به E3 2018 واگذار کرده. با این حال آنها به تازگی ویدئویی را منتشر کرده‌اند که مینی گیم‌های کلاسیک در Kingdom Hearts 3 را نشان می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، در جریان نشست طرفداران سری که Kingdom Hearts Union χ شناخته می‌شود، کمپانی Square Enix اطلاعات جدیدی را از مناطق کلاسیک مجموعه ارائه کرده و در کنار آن نمایشی نیز از مینی گیم‌های کلاسیک در Kingdom Hearts 3 داشته. این مینی گیم‌ها از طریق دستگاه خاص Sora قابل تجربه هستند و اکثرا از آثار قدیمی دیزنی تاثیر گرفته‌اند.

در حال حاضر می‌دانیم که تعدادی از این مینی گیم‌ها با نام‌های Barnyard Battle، The Karnival Kid، Giantland و Musical Farmer شناخته می‌شوند. در ادامه می‌توانید تریلر مینی گیم‌های کلاسیک در Kingdom Hearts 3 را تماشا کنید.

تماشا کنید: مینی‌ گیم‌های کلاسیک در Kingdom Hearts 3
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات