شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > گیم پلی > تماشا کنید: 20 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem
گیم پلی

تماشا کنید: 20 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem

وی جی مگ: در شرایطی که گیم‌پلی بازی Anthem به شکل کاملی در جریان E3 2018 پخش شد اما به نظر می‌رسد که EA همچنان به تبلیغات خود برای ساخته جدید استودیو Bioware ادامه می‌دهد و در همین راستا 20 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem منتشر شده که در بالا مشاهده می‌کنید و همان قسمت نمایش داده شده در E3 2018 را به صورت کامل نشان می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، روی این ویدئو بن ایروینگ تهیه کننده بازی Anthem صحبت کرده و اطلاعات قابل توجهی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. در جریان ویدئو منتشر شده می‌توانید کلاس‌های مختلف گیمرها را مشاهده کنید که هر کدام با یک سبک از لباس‌های بازی که تحت عنوان Javelin شناخته می‌شوند، تجهیز شده‌اند. نکته قابل توجه این است که یکی از شخصیت‌های اضافه شده به تیم گیمر در درجه اول قرار دارد و باقی شخصیت‌ها درجه 30 دارند تا این مسئله به خوبی نشان داده شود که هیچ محدودی برای تجربه بازی به صورت Co op وجود ندارد.

طبق گفته تهیه کننده بازی Anthem، نمایش گیم‌پلی در تمامی بخش‌ها از پیش برنامه‌ریزی نشده و گیمرها در میان گیم‌پلی به تعدادی دشمن قدرتمند برخورد می‌کنند که از درجه شخصیت‌های به نمایش داده شده بالاتر هستند و به عنوان یک تهدید جدی شناخته می‌شوند. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که بازی Anthem در تاریخ 22 فوریه برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می‌شود و ساخت آن را استودیو Bioware و نشرش را EA برعهده دارد.


دانلود با کیفیت 1080p

تماشا کنید: 20 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات