شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > حضور بخش اصلی گیمرهای بازی Rocket League روی PS4
حضور بخش اصلی گیمرهای بازی Rocket League روی PS4
اخبار بازی

حضور بخش اصلی گیمرهای بازی Rocket League روی PS4

وی جی مگ: با فرا رسیدن سومین سالگرد عرضه Rocket League استودیو سازنده این بازی یعنی Psyonix آمار پلیرهای این بازی را اعلام کرده است که براساس آن بخش عمده گیمرهای بازی Rocket League روی PS4 مشغول تجربه آن هستند.

به گزارش وی جی مگ، تاکنون 2.5 میلیارد مسابقه در بازی Rocket League انجام شده است. از این تعداد 39 درصد مسابقات روی PS4 انجام شده، در مقابل آمار مربوط به کنسول XBOX ONE به میزان 35 درصد اشاره دارد. این در حالی است که سهم PC و Nintendo Switch به ترتیب 21 و 5 درصد بوده است. پس از اضافه شدن تورنمنت‌ها در به‌روزرسانی ماه آپریل، بیش از یک میلیون تورنمت در این بازی ایجاد شده است. هم‌چنین 13.1 میلیارد گل در این اثر به ثمر رسیده.

با توجه به اینکه آمار و ارقام رشد مطلق بازی Rocket League را نشان می‌دهد باید دید آیا استودیو Psyonix نسخه دوم این اثر را در دستور کار خود قرار می‌دهد. داشتن 6.5 میلیون کاربر ماهانه و پشتیبانی بازی با محتویات مختلف نشان می‌دهد بدون شک استودیو Psyonix مسیر درستی را برای Rocket League در نظر گرفته است.

حضور بخش اصلی گیمرهای بازی Rocket League روی PS4
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات