شما اینجا هستید: وی جی مگ > موبایل > اخبار موبایل > درآمد 1.8 میلیارد دلاری بازی Pokemon Go از زمان عرضه
درآمد 1.8 میلیارد دلاری بازی Pokemon Go
اخبار موبایل

درآمد 1.8 میلیارد دلاری بازی Pokemon Go از زمان عرضه

وی جی مگ: بازی Pkoemon Go  که در زمان انتشار سر و صدای زیادی به پا کرد، توانست مخاطبین زیادی را جذب کند و در پی آن در آمد زیادی داشته باشد ولی در بعضی از کشور‌ها به دلایلی این بازی ممنوع شده بود.

به گزارش وی جی مگ، با توجه به مطالب سایت SenorTower ، تحقیقی روی بازی موبایلی Pokemn Go انجام شده که معلوم شد این بازی توانسته 1.8میلیارد دلار نصیب سازندگان کند. این بازی دو سال پیش منتشر شد و با این اوصاف به طور متوسط هر سال 900 میلیون دلار سود این بازی بوده است تقریبا مانند بازی GTA Online .اگر این بازی، یک بازی کنسولی بود، باید 30 میلیون کپی به فروش می‌رساند تا چنین درآمدی برای  سازندگان داشته باشد که رقم دیوانه کننده‌ای به نظر می‌رسد.

به تازگی لیستی منتشر شده که دربین 10 بازی پردرآمد قرار دارد که نشان دهنده در آمد 70 میلیون دلاری در ماه از این بازی است. آمار این درآمد از ایالات متحده به دست آمده و کشور ژاپن در رتبه دوم برای فروش این بازی قرار دارد. آلمان، بریتانیا و تایوان به ترتیب سوم تا پنجم هستند.

بازی در سال 2016 منتشر شد Pokemon Go  و هم اکنون برای پلتفرم‌های Android و iOS در دسترس است.

درآمد 1.8 میلیارد دلاری بازی Pokemon Go از زمان عرضه
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات