شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > درس‌هایی که نینتندو از Wii U گرفت
درس‌هایی که نینتندو از Wii U گرفت
اخبار بازی

درس‌هایی که نینتندو از Wii U گرفت

نینتندو امسال، سال بسیار خوبی را با عرضه Nintendo Switch تجربه کرده است. فروش خوب و موفقیت این کنسول جدید باعث شده تا نینتندو تجربه تلخ Wii U را پشت سر بگذارد.

شاید یکی از دلایل خوب فروش Nintendo Switch این است که این شرکت از مشکلات Wii U درس گرفته است و از این درس‌ها برای ساخت کنسول جدید خود استفاده کرده است. یکی از این درس‌ها به گفته خود نینتندو عرضه بازی‌های First Party قوی است. در صحبت با Business Insider جانشین مدیریت بخش بازاریابی نینتندو Doug Bowser اعلام کرد که عرضه بازی‌های انحصاری First Party برای نینتندو بسیار مهم است. نینتندو دوست دارد که هر برهه زمانی بازی انحصاری جدیدی برای Nintendo Switch عرضه شود.

در ادامه صحبت‌ها Bowser گفت:« ما در زمان Wii U به این مشکل برخوردیم که بسیار سریع بازی‌های انحصاری تمام شدند و به نظر می‌رسید که دیگر بازی جدیدی عرضه نخواهد شد. از این لحاظ ما بسیار مراقب Switch خواهیم بود. ما کنسول را با Zelda Breath of the Wild عرضه کردیم که در کنار هم بسیار موفق عمل کردند. بعد از آن نیز Mario Kart عرضه شد که به موفقیت هر چه بیشتر این کنسول کمک کرد. بعد از آن هم چند بازی انحصاری جدید مثل ARMS و Splatoon 2 نیز منتشر شدند.»

منبع

تبلیغات