شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > به زودی اطلاعات جدیدی از Death Stranding منتشر می‌شود؟
به زودی اطلاعات جدیدی از Death Stranding منتشر می‌شود؟
اخبار بازی

به زودی اطلاعات جدیدی از Death Stranding منتشر می‌شود؟

وی جی مگ: هیدیئو کوجیما، کارگردان Death Stranding باز هم بازی کردن با اکشن فیگور‌ها را آغاز کرده. او همیشه قبل از انتشار اخبار در مورد این بازی چنین کارهایی را در حساب کاربری توئیتر انجام می‌دهد. آیا او قصد دارد به زودی اطلاعات جدیدی از Death Stranding به اشتراک بگذارد؟

شاید این حرف‌ها به نظر مسخره به نظر برسند اما کوجیما اینکار را قبلا بارها انجام داده است. او اینکار را با سومین تریلر Death Stranding نیز انجام داد. به گزارش وی جی مگ، کوجیما به تازگی تصویری از اکشن فیگور‌هایی را در حساب کاربری توئیتر منتشر کرده است و اینبار از فیگور‌های مربوط به دنیای Star Wars استفاده کرده است که شامل Stormtrooper و Captain Phasma می‌شوند. او حتی این تصویر را روی حساب کاربری اینستاگرام خود نیز پست کرد و از تگ #deathstranding و #gamedesign برای آن استفاده کرد.

خب حالا ما می‌دانیم که کوجیما صرفا با این فیگور‌ها بازی نمی‌کرده بلکه قصد برقراری ارتباط را داشته است. Death Stranding برای عرضه در سال 2019 به صورت انحصاری برای PS4 آماده می‌شود اما به جز چند تریلر بسیار مبهم تقریبا هیچ اطلاعاتی در مورد جزئیات داستانی، شخصیت‌ها و حتی گیم‌پلی آن مشخص نیست. امید می‌رود که کوجیما حداقل در E3 2018 گیم‌پلی Death Stranding را برای اولین بار به نمایش بگذارد.

به زودی اطلاعات جدیدی از Death Stranding منتشر می‌شود؟

منبع

تبلیغات