شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > سازندگان Gears of War روی نسخه‌ای جدید از Perfect Dark کار می‌کنند؟
سازندگان Gears of War روی نسخه‌ای جدید از Perfect Dark کار می‌کنند؟
اخبار بازی

سازندگان Gears of War روی نسخه‌ای جدید از Perfect Dark کار می‌کنند؟

وی جی مگ: Fable 4 یا نسخه‌ای جدیدی از این سری یکی از شایعاتی است که در چند هفته اخیر به شدت به Playground Games گره خورده اما حالا شایعاتی منتشر شده که بر اساس آن سازندگان Gears of War مشغول ساخت نسخه‌ای جدید از سری Perfect Dark هستند.

به گزارش وی جی مگ، منبع اصلی این شایعات مجله OXM است که اعلام کرده سازندگان Gears of War یعنی استودیوی The Coalition در حال حاضر با همکاری Storylab Productions مشغول به ساخت نسخه‌ای جدید از سری Perfect Dark هستند. به نظر این بازی به صورت سوم شخص شوتر ساخته می‌شود و قرا نیست که از دوربین اول شخص استفاده کند. شاید این بازی به نوعی ریبوت سری محسوب شود. OXM البته در انتها اشاره کرده که شاید پروژه در انتها شاید تبدیل به چیزی دیگر از اطلاعاتی که منتشر کردند تبدیل شود !

اگر شایعات در مورد Fable و البته حالا Perfect Dark درست باشد به نظر می‌رسد که مایکروسافت مشکل پلتفرم Xbox One را به خوبی درک کرده و حالا در پی رفع کردن این مشکل با استفاده از IP‌های قدیمی و البته محبوب است. امیدواریم که این شایعات درست باشد و مایکروسافت هر دو بازی Fable و Perfect Dark را برای Xbox One عرضه کند.

سازندگان Gears of War روی نسخه‌ای جدید از Perfect Dark کار می‌کنند؟

منبع

تبلیغات