ویدئوهای کاربران

سلاحی جدید در Call Of Duty 2012

طی روزهای گذشته اکتیویژن اعلام کرد که سری جدید بازی Call Of Duty در تاریخ 1May رونمایی خواهد شد.یک گروه روسی به نام FPS RUSSIA که دقیقا معلوم و واضح نیست در چه زمینه ایی فعالیت می کند در صفحه یوتیوب خود اقدام به رونمایی از یک سلاح پرنده ی عجیب و غریب کردند،که بنا به اظهارات سایت کوتاکو و استودیوی REEL EFX شاهد حضور این سلاح قدرتمند در سری جدید بازی COD هستیم. | این ویدئو توسط کاربران گیم ایمگ ارسال شده است و ممکن است بخش هایی از محتوای آن، مورد تایید گیم ایمگ نباشد.

ویدیو های ارسالی کاربران

27 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

 • اصولا بحثی رو که تموم کردم ادامه نمیدم فقط اومدم ببینم پست جدید چیه که دیدم ظاهرا توهم زدمBig Smile)))))))
  ولی در مورد این بابا به این قاطعیت نظر ندید! اخه یه کم تحقیق کنید بعد نظر بنویسید! چه جور وبگردایی هستید!
  این بابا اصلا روس نیست! ایشون اسمش کایل مایرز اهل ایالت جورجیای امریکاست! این اف پی اس راشا هم اسم یه چنل توی یوتیوپه
  البته جالبه که بدونید کلی بحث سر این اسلحه ی ایشون توی وب هست! بگذریم من دلیلی نمیبینم که بیخود بحث کنم! توهم زدم یا
  فقط من این طور فکر میکنم هم برای خیلی اعلان جنگه ولی برای من اهمیتی نداره! شما میگی یه نفر با دو دست شلیک میکرد! خوب. خدا رو شکر که اینقدر مفتهBig Smile))))) میگی
  با یه دستمسلسل میزنن خدا رو شکر! ایشالا همه ی گلوله ها به هدف بخوره از این به بعد جای سلاح کمری مسلسل. بدن
  جای مسلسل تیربار!Wink میگی ایشون با نفربر میاد توی شهری تو امریکا رفته چون پارتی داره! خدا رو شکر! ایشالا سری بعد با تانک ابرامز یا مرکابا بره! میگی فقط من اینجور فکر میکنم و فیلما انفجار واقعی دارن بهتر از واقعه! خدا رو شکر که توی واقعیت انفجارا به اون بدی نیست! دیگه مشکل چیه!

  راستی من نفهمیدم شما توی اون بحث پایین کی بودی؟ شما کدومی هستی؟ من که یه نفر به اسم شما نمیبینم؟
  توی یه سایت چند اسم دارید؟!

 • اگه منظورت منه من اتفاقا با کلاش شلیک کردم..
  اونطوری هم که شما میگی لگد نداره.. و اصلا من کلیپ دارم که با دو تا دستش هر کدوم باهاشون یه کلاش رو میگره و همزمان رگبار میزنه… (توی یوتیوب بگرد پیداش میکنی) (با این که میگن کلاش یکی از سلاحهاییه که بیشترین لگد رو داره).. و اصلا کیلپ زیاده که میان و تنواع این مسلسهای دستی رو با یه دست میزنن
  در ضمن توی دنیای واقعی خیلی چیزا ممکنه اتفاق بیفته که ما توی یه فیلم تخیلی اگه اونا رو ببینیم میگیم الکیه.. نه توی همین مورد توی خیلی چیزای دیگه..و مثلا شما اگه یه انفجار واقعی رو ببینی میبینی که به اندازه ی این فیلمایی که میسازن طبیعی نیس..و در ضمن خیلی از این چیزایی هم که گفتی توهمه و فقط تو فکر میکنی که باید اینطوری باشه.. و توی واقعیت یه چور دیگه است..
  این گروه هم درسته کلیپهای تفریحی میسازه.. ولی اون فرد یه فرد عادی نیس و حتما یه ارتباطی هم با ارتش داره.
  .و حتی توی یکی از کلیپهاش با نفربر که تیربار سنگین روش نصب شده وارد شهر میشه و غذا میگیره و…
  که برای یه فرد ارتشی عادی هم این کار خیلی راحت نیس.. و حتما این اقا با بالابالاهاشون ارتباط داره..

 • عزیز من شما از قرار با اسلحه ی واقعی شلیک نکردی . هیچی از سلاح نمیدونی! در ضمن زبان بنده تعریفی نداره البته ممنون میشم بفرمایید کجا میگه!(خارج بحث کل کل این قسمت رو میگم چون میخوام بدونم)
  در ضمن گمانم شما هم تعصب بیخود داری هم یه خورده اطلاعاتت از سلاح کمه!
  1. این اسلحه واقعی بود چرا سیستم هدفگیری و هدایتش روی تبلت رو نشون نمیداد؟!!!!
  2.اسلحه لگد میزنه! حتی همین اسلحه یه آدم ضعیف رو به راحتی به بازی میگیره! حتی یه هفت تیر معمولی رو اکثر خانمها با بازوهای قویتر نمیتونن کنترل کنند چه برسه به یه ساب ماشین که قراره اینجوری توسط این وسیله کنترل بشه! اگر با اسلحه ی واقعی شلیک کرده بودی میدونستی که توی حالت رگبار حتی یه مرد بالغ هم نمیتونه اسلحه رو کنترل کنه! این اسلحه بدون شک چون اندازه ی خود پرنده ی حاملشه لگدش وسیله رو به بازی میگیره! چنین سلاحهایی در برنامه ی نظامی اکثر کشورهای دنیا وجود دارن ولی اونقدر تنظیمات پیشرفته ای دارن که کار یه سری حرفه ایه نه یه سری بچه که کلیپ میسازن توی وب معروف شن!
  3.در ضمن فرمودید این سلاح برای زدن نفره! عزیز من این سلاح خیلی فشنگ حمل کنه حداکثر 100 تا 200 تیر داره! با این هدفگیری ضعیف چطور میتونه افراد رو بزنه و سالم برگرده؟!بعلاوه یه سرباز احمق نیست که یه همچین پرنده ای جلوش واسته عین سیبل بی حرکت بمونه تا از ده تا تیر یکی به حوالیش بخوره! به علاوه اگر هم تیرها خورده باشن که اساسا شک دارم خورده باشه! آدم کپسول بنزین نیست که بش ترقه بخوره بترکه! زخمی کشنده است که به نقاط حساس بخوره نه هرجایی! پس این سلاح ابدا برای نفر زدن مناسب نیست!
  5.عزیز من این ساب ماشینه! ساب ماشین برای درگیری در برد نزدیک خوبه والا در برد بالا یه سرباز تعلیم داده هم نمیتونه باش دقیق شلیک کنه! (اگر میشد ارتشای دنیا احمق نبودن این قدر بار روی ذوش سربازاشون بزارن)
  6. فرمودید گلوله به سر افراد نشسته خورده لازم نیست حرکت کنه! حتی گلوله ی هفت تیر به یه آدم بالغ نسشته به این شکل بخوره بدن رو به جلو پرت میکنه! گلوله در کثری از زمان میخوره و به دلیل سرعتش باید حرکتی در نیم تنه ی عروسک به جلو قبل از انفجار ایجاد کنه! در ضمن میشه بفرمایید با توجه به زاویه ی شلیک! جای گلوله ها روی میز یا زمین و دیوار پشتی کجاست؟! نفر سمت راست که میترکه گلوله با توجه به زاویه باید یا به میز میخورد یا به زمین و دیوار پشت!
  7. دوربین این پرنده که اطراف رو نشون میداد حالت تصویرش همون دوربین معمولیه! در حالیکه این سلاح یه دوربین برای هدفگیری داشت! پس تصویر ارسالی همون تصویر سیستم هدفگیریه! علایم هذفگیری کجاست؟!!!
  بعلاوه ای! ضربدری! دایره ای! یعنی این بزرگوار چطوری هدف میگرفتن؟ کذوم احمقی با لنز دوربین فیلمبرداری هدفگیر ساخته!!!
  پس نتیجه گیری من همون صبحیه! این اسلحه خیالیه! مشابه این سلاح به شکل یه ربات تاشو که شبیه به یه تانکه الان در آمریکا عملیاتیه و به صورت یه تله و مین که با هواپیما یا هلیکوپتر پرت میشه یا یه سلاح قابل حمل نیروی دلتا داره استفاده میشه ولی من تا امروز نشنیدم چنین چیزی با این حد فراگیری و پرنده باشه که باش کلیپ تفریحی بسازن! مشابه این وسیله بدون سلاح و تنها با یه موتور توربین مانند! برای دیده بانی هست ولی سلاح نداره و در آمریکا عملیاتیه!

 • من کلیپ ها ی زیادی از FPS RUSSIA دیدم.
  واقعیه همه شون ..ولی معمولا توی هدفهاشون مثل مجسمه ها و یا یه انبار کاه و یا حتی ماشین!..مواد منفجره میزارن که وقتی به هدف بخوره منفجر میشه..
  مطمئن باشین واقعیه همشون..

 • شما گمونم زبانت خوب نیست!!!،خودش میگه که اهداف پر از مواد منفجره و بنزین هستند
  روی میز هم اهداف سمت چپ و راست گلوله به سرشون اصابت میکنه،اونوقت چه دلیلی داره صندلی از زمین کنده بشه؟ مگه داره با G-3 شلیک میکنه؟!!
  بعدش اونوقت سلاحی که واسه از بین بردن نفرات طراحی شده چه لزومی داره این قدرتی که میگید داشته باشه؟
  کارایی این سلاح از بین برد نیروی پیاده هست.

 • پست من چی شد؟
  الان زدم نیومد! حیف ان همه که تایپ کردم!
  این اسلحه ساختگیه! با یه کم دقت میتونید بفهنید که انفجارها با ریموت کنترله و عروسکها پر بنزین!
  توی پست اول توضیح کامل نوشته بودم ولی پاک شد! یه کم به کلیپ دقت کنید متوجه میشید!

 • کجاش با حال بود؟!!! بابا این اسلحه که توی هوا اصلا استقرار نداشت! توی دقیقه 2 ببینید که محض رضای خدا یه تیر هم به عروسکها نمیخوره! همه ی عروسکها منفجر میشن ولی چه جور کلوله ای توش استفاده شده که وقتی به هدف نمیخوره به زمین میخوره منفجر نمیشه ولی وقتی به عروسک میخوره بعد به زمین میخوره منفجر میشه؟! زمین رو توی اسلو موشن 2:36 ببینید که منفجر میشه ولی گلوله ای اول فقط خاک به هوا میفرستن!!! روی میز هم دقت کنید که باز عروسکها میترکند ولی سوال اینجاست که چرا؟ گلوله های این اسلحه که انفجاری نیستند! به علاوه گلوله به چیزی بخوره پرت میشه! چرا حتی صندلی افراد که نشسته بودند با اصابت همچین گلوله های قدرتمندی حتی یه لرزه هم بر نداشت؟!!!!! ماشین هم که زحمت کشید سه چهار گلوله بششلیک کرد که خدا رو شکر به قول مجری برنامه این Baby!!!! به نزدیکاش شلیک کرد!Big Smile)))) ولی باز از لنز رفت بیرون پشت ماشین مثلا ماشین رو با خودش ترکوند!!!!
  نتیجه گیری!
  1. یه سری انفجار با ریموت کنترل!
  2. یه سری عروسک پر بنزین
  3. یه اسباب بازی پرنده
  یه کلیپ ناشیانه ساخته که هر کسی با یه کم دقت میفهمه این چیزی جز یه نمایش ساختگی ساده نیست! به همون پرسنل کلیپ ساز خودتون بگید فیلم بسازن با یه کم بودجه که یه ماشین اسقاطی برا ترکوندن داشته باشن میتونن کلیپ بهتری بسازن!
  در ضمن در مورد سلاح مطالعه کنید! اسلحه به کالیبر! نوع مهمات( مثلا انفجاری یا پلامینو بودن فشنگ)! و در نهایت طول لولش قدرتمند میشه! این یه ساب ماشینه! امکان نداره چنین قدرتی با گلوله ی معمولی داشته باشه!

 • دیگه تقلید ازین ضایع تر ؟ روسیه همیشه عادت داره یه چیزو سریع تقلید کنه و به اسم خودش هم تمومش کنه .این وسیله ای که اینجا میبینید توی بازی Ghost Recon Future Soldier خیلی وقته که طراحی شده و میشه ازش استفاده کرد .

 • سلام
  یعنی چی “بخشی از محتوا مورد تایید گیم ایمگ نمی باشد” ؟
  دانلود کنم ببینم چی میشه.یعنی امیدی هم به این هست که این سبک بازی ها تغییر کنن؟! شاید یه خورده بهتر بشن!
  راستی، دوستان وقت کردید به سایت من هم سر بزنید. بالاخره هر دیدی یه بازدیدی داره!
  در ضمن، کلیپ جدید نمیخواید درست کنید. مثل قبلی که توی قلموروی گیم ایمگ بود! (videocopilot)
  یا علی

تبلیغات