news

سونی: قیمت PS4 Pro به این زودی‌ها کاهش پیدا نمی‌کند

سونی: قیمت PS4 Pro به این زودی‌ها کاهش پیدا نمی‌کند

مایکروسافت بعد از مدت‌ها انتظار Xbox One X را به صورت رسمی معرفی کرد و قیمت 500 دلاری را برای آن در نظر گرفت. این قیمت در حالت عادی 100 دلار بیشتر از PS4 است. حالا شاید تنها نکته قابل مبارزه رزولوشن 4K باشد.

بسیاری از کارشناس‌ها حدس می‌زدند که PS4 Pro با کاهش قیمت روبرو شود اما این اتفاق رخ نداد و رئیس بخش استودیو‌های جهانی سونی Shuhei Yoshida در این مورد توضیحاتی داده است. وقتی از او پرسیده شه که PS4 Pro بسیار گران است، یوشیدا در انتها گفت:« ما در حال حاضر از کیفیت بازی‌هایی که روی PS4 Pro قابل اجرا هستند راضی هستیم، بازخورد گیمرها و مشتریان نیز در این زمینه بسیار خوب بود. به همین خاطر فعلا برنامه‌ای برای کاهش قیمت PS4 Pro وجود ندارد.»

به نظر فعلا درخواست برای کنسول PS4 Pro بسیار خوب است و سونی دلیلی برای کاهش قیمت نمی‌بیند. همچنین در حال حاضر این کنسول اختلاف قیمتی 100 دلاری را با رقیب خود Xbox One X دارد و شاید همین نیز یکی از دلایلی برای عدم کاهش قیمت PS4 Pro باشد. همچنین فقط در آینده می‌توان تفاوت قدرتی این کنسول‌ها را درک کرد. در حال حاضر مشخص شده است که برخی از بازی‌های بزرگ مثل Destiny 2 از لحاظ کیفی فرقی روی Xbox One X و PS4 Pro نخواهند داشت.

منبع

برچسب‌ها

جواد محسنی

دبیر بخش خبر وبسایت VGMAG

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات