news

شایعاتی جدید درباره Starfield بازی معرفی نشده Bethesda

شایعاتی جدید درباره Starfield بازی معرفی نشده Bethesda

وی جی مگ: کمتر از دو تا ماه تا شروع نمایشگاه E3 2018 باقی مانده و از همین حالا شایعات مختلفی درباره بازی‌های حاضر در این رویداد منتشر می‌شود. یکی از این عناوین Starfield بازی معرفی نشده Bethesda است. اثری که انتظار می‌رود در نمایشگاه E3 2018 معرفی شده و انتهای سال وارد بازار شود.

به گزارش وی جی مگ، یکی از کاربرهای انجمن اینترنتی ResetERA با نام AAMARMO  به تازگی اما اعلام کرده که اطلاعات به دست آمده از دامنه ثبت شده برای Starfield نشان می‌دهد که این بازی برای موبایل در حال ساخت و پروژه نقش آفرینی بزرگی نیست که تاد هاوارد و تیمش روی آن کار کنند. در مقابل اما کاربری با نام Potterson گفته که چنین موضوعی درست نیست و Starfield در اصل همان نقش آفرینی بزرگ Bethesda است که پاییز منتشر می‌شود.

قوانین ResetERA به کاربرها اجازه نمی‌دهد که بدون مدرک چنین ادعاهایی را مطرح کنند و اگر در نهایت موفق به انجام این کار نشوند، دسترسی آنها از بین می‌رود. با این حال کاربر Potterson اطلاعات خود را با مدیریت انجمن در میان گذاشته و به نظر می‌رسد که از مسیری غیرمتعارف به این اطلاعات دست پیدا کرده. در نهایت باید منتظر ماند و دید که آیا Starfield توسط Bethesda در نمایشگاه E3 2018 معرفی می‌شود یا خیر.

تبلیغات