شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شایعه: منتظر معرفی Left 4 Dead 3 باشید
شایعه: منتظر معرفی Left 4 Dead 3 باشید
اخبار بازی

شایعه: منتظر معرفی Left 4 Dead 3 باشید

وی جی مگ: به نظر می‌رسد که شاید به زودی باید منتظر معرفی Left 4 Dead 3 باشیم. این در حالی است که سال‌ها از ساخت نسخه دوم می‌گذرد و شرکت Valve نیز مشکل خاصی با نسخه سوم بازی‌های خود دارد.

این روز‌ها شایعات زیادی در مورد این بازی در وب‌سایت ردیت رد و بدل می‌شود. صفحه فیسبوک Left 4 Dead 2 تصویر خود را تغییر داده و حالا شاهد دست یک زامبی هستیم که عدد سه را نشان می‌دهد. همچنین مدتی پیش در یکی از به‌روزرسانی‌های CS:GO به این سری اشاراتی شده بود.

به گزارش وی جی مگ، Steam Database در مورد صفحه فیسبوک اشاره کرده که این صفحه به دلایل نامشخصی پاک شده اما فردی در شب گذشته این صفحه را در اختیار گرفته و تصویری مربوط به تریلر Left 4 Dead را که دست زامبی با عدد سه است را آپلود کرده. این صفحه حالا به نام Ted Carson یکی از اعضای قدیمی Valve ثبت شده است. این صفحه در حال حاضر خصوصی است. Steam Database فعلا به رسمی بودن این صفحه شک دارد و به نظر می‌رسد که شاید هک شده باشد.

قطعا شرکت Valve ارزش این کارها و Hype را به خوبی می‌داند و این تجربه را با شایعات Half-Life 3 دارد. اگر واقعا Left 4 Dead 3 در حال ساخت باشد این روش برای ایجاد Hype و هیجان بسیار مناسب به نظر می‌رسد. باید دید که در آینده چه اخباری در این زمینه منتشر خواهد شد. هنوز Valve واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است.

شایعه: منتظر معرفی Left 4 Dead 3 باشید

منبع

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

  • بالاخره یه عدد 3 از اون شیر فلکه نفرین شده اومد بیرون-مورد دیگه اى که این شایعات رو قوت میده خود گیم نیوول با ساخت ادامه این سرى مخالف نیست-خودش تو یه مصاحبه کفته آره این سرى پول سازه دوست دارمو از این حرفا-اسم هاى بازى هم تو فایل هاى سورس انجین دیگه تقریبا لو رفته بود

تبلیغات